UA
  RU

  РРјРјР ° Уотсон СЂР ° СЃСЃРєР ° Р · Р ° Р "Р ° Рѕ своей РІР" СЋР ± Р "еннон СЂР ° СЃСЃРєР ° Р · Р ° Р "Р ° Рѕ своей РІР" СЋР ± Р "еннон" енносѕ

  Редагувати переклад
  Про свої секрети зірки поттеріани розповіли у довгоочікуваному реюніоні.
  
  Емма Уотсон розповіла про свою закоханість у Тома Фелтона-Фото.

  LONDON-JULY 03: Emma Watson і Tom Felton від Harry Potter фільми в Лондоні прем'єра Scooby-Doo на Odeon Leicester Square,London,England on the 3rd July 2002.(Photo by Dave Benett/Getty Images)

  Поки всі поступово приходять до тями після свят, настав час обговорити щось дуже важливе — вихід реюніону «Гаррі Поттера», прем'єра якого відбулася 1 січня. 


  Довгоочікуваний документальний фільм розкриває своїм шанувальникам історію зйомок поттеріани, а також включає інтерв'ю з героями саги. Цю картину можна розбирати крупицями і смакувати кожним кадром, але нас особливо вразило визнання Емми Вотсон, яка зіграла Герміону Грейнджер. В інтерв'ю вона поділилася своєю таємницею — в 11 років вона була просто божеволіла від Тома Фелтона, який зіграв Драко Малфоя.

  Як розповіла актриса, під час зйомок у них не було можливості відвідувати школу, тому акторський склад мав свої репетитори, які займалися навчанням зірок. І на одному із занять, Емма побачила Тома, який намалював дівчину-стейкбордистку. Вотсон була настільки вражена малюнком Фелтона, що відразу зрозуміла як закохалася в блондина. 


  Читайте також: Джеймс Франко розповів про сексуальну залежність та боротьбу з нею

  Система навчання була такою: кожному учневі присвоювався особистий номер і згідно з ними форсувалися групи. Емма згадувала, що у Тома був номер 7 і вона завжди тремтіла на урок, якщо бачила його номер.

  Я просто не знаю, як це описати, я просто закохалася у нього! Я приходила щодня і шукала номер у списках. Це був номер сім, і якщо його номер був у листку студентів, для мене це означав дуже хвилюючий день.


  Герміона згадує, що Драко ніколи не виявляв жодних почуттів і сприймав її як молодшу сестру, бо старша на три роки.

  Під час інтерв'ю зірка Слізерина також розповіла, що знав про її захоплення, тому намагався дбати про неї.

  Так, у мене завжди була слабкість до неї, і це триває досі.  І хоча така новина стала бальзамом для душі всіх шанувальників Драміони, актори одразу позначили, що їх пов'язують лише дружні стосунки та нічого більшого між ними ніколи не було.

   


  Статті на тему