UA
RU

Емму Вотсон звинувачують у непрофесійній поведінці на знімальному майданчику 

Її колега Сет Роген вибачився перед акторкою. 
Емму Вотсон звинувачують у непрофесійній поведінці на знімальному майданчику - Фото 1

сет Роген заявляє, що та чутка, що Емма Вотсон вискочила зі знімального майданчика під час роботи над його проектом “Кінець світу 2013: Апокаліпсис по-голлівудськи”, повна нісенітниця та брехня. 

“Я хотіла б підкоригувати історію, яка виникла після мого недавнього інтерв'ю. Вона неправильно трактує те, що насправді сталося. Емма Вотсон не йшла з майданчика, і безглуздо припускати, що вона могла б так вчинити”, - написав актор та режисер у понеділок на своїй сторінці у Твіттері. 

“Сцена знімалася не так, як було написано в оригінальному сценарії, – довелося імпровізувати. Вона повністю змінилася, і Емма не була згодна з таким станом справ. Інформацію у тому, що вона діяла непрофесійно — повна нісенітниця”. 

Обговорювана сцена включала Денні Макбрайда у ролі канібалу та Ченнінга Татума, одягненого в шкіру та інші нюанси тематики БДСМ. 

38-річний Роген пояснив, що і він, і Вотсон зійшлися на тому, що вона не братиме участі саме в цій сцені, за що Роген зауважив зірку "Гаррі Поттера" за вміння постояти за себе. 

“Очевидно, що я мав би краще все пояснити, а оскільки я цього не зробив, вона опинилася в незручній ситуації. Увечері ми з нею поговорили, і хоча це був поганий момент, і, ймовірно, їй було складно щось сказати, я радий і вражений, що вона це зробила. Ми разом погодилися, що вона не зніматиметься у цьому епізоді”. 

Емму Вотсон звинувачують у непрофесійній поведінці на знімальному майданчику - Фото 2

Роген зізнався, що він був неймовірно схвильований, коли отримав можливість попрацювати з 30-річною Уотсоною. Також чоловік пояснює, що він вважав би за честь співпрацювати з нею знову, якби така можливість з'явилася. 

Читай також: Вагітна Кірстен Данст, Ель Фаннінг та Рашида Джонс знялися у фотосесії під керівництвом Софії Копполи 

“Я дуже жалкую, що так сталося. Хотів би я зробити більше, щоб запобігти появі проблеми”, — розповів Роген, взявши на себе провину за інцидент. 

Чутки про те, що Вотсон вийшла з себе на знімальному майданчику, вперше з'явилися у 2013 році, коли знімався фільм. Але Роген мимоволі роздмухав полум'я, коли його запитали, чи справді Вотсон «втекла зі знімального майданчика» в недавньому інтерв'ю британському GQ, опублікованому в понеділок. 

«Я не озираюсь назад, і не думаю про те, як вона посміла це зробити. Іноді те, що ти читаєш у сценарії, у житті виглядає інакше. Але це був жахливий кінець наших відносин. Вона прийшла наступного дня, щоб попрощатися. Вона допомагала у рекламі фільму. Жодних важких переживань. Я не можу бути щасливішим від того, якою виявилася реакція на картину в кінці. Мабуть, вона мала рацію. Це був, напевно, найкумедніший спосіб, як ми могли закінчити все”. 

відповідь Рогена не спростовував чутки, що змусило фанатів повірити, що Вотсон насправді втекла зі знімального майданчика. Саме це змусило Рогена уточнити свої слова, взяти на себе провину та вибачитися перед Еммою за всі випробування. 

 

Статті на тему