Edit page title Енн Хетеуей, Сіара та інші зірки об'єдналися для боротьби з Covid-19
Edit meta description Енн Хетеуей, Сіара та інші зірки об'єдналися для боротьби з Covid-19 - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Енн Хетеуей, Сіара та інші зірки об'єдналися для боротьби з Covid-19

Голлівудські знаменитості не хочуть стояти осторонь – вони готові допомагати.
Енн Хетеуей, Сіара та інші зірки об'єдналися для боротьби з Covid-19-Фото.

Вже другий рік у всьому світі вирує пандемія коронавірусу і країни прикладають чималої праці, щоб викорінити проблему. Ось і знаменитості вирішили, що настав час підключати свій авторитет і допомагати боротися з вірусом.

Сімдесят артистів та акторів підписали відкритий лист до світових лідерів із проханням допомогти зупинити масштабне поширення коронавірусу. Це звернення було складено некомерційною організацією CARE, в якій знаменита модель Iman виступає як глобальний адвокат. Саме вона допомогла залучити таку кількість зірок та скласти правильне звернення до світових лідерів з питань вакцинації.

До списку знаменитостей, які поставили підпис під вимогами, увійшли: Сіара, Річард Гір, Енн Хетеуей, Іман, Іскра Лоуренс, Єва Лонгорія, Алісса Мілано, Рейчел Зоуї, Джордана Брюстер та інші.

Читайте також: Ніколь Кідман пояснила, хто винен у її розриві з Томом Крузом

Лист був опублікований цього вівторка, 21 вересня, і присвячений Глобальному саміту Covid-19 Генеральної Асамблеї ООН, який проводив президент США Джо Байден.

У заяві міститься прохання забезпечити вакцинами 70% населення світу до 2022 року. Також селебрітіс попросили виділити необхідні ресурси для країн Третього світу, щоб надати велику підтримку в системі охорони здоров'я, а також зацікавити громадськість у вакцинації.

Ніхто з нас не буде в безпеці, доки всі ми не будемо в безпеці. Ми закликаємо лідерів, які зібралися на сесії Генеральної Асамблеї ООН, сміливо діяти разом, щоб покінчити з COVID-19 повсюдно,

- йдеться в листі.

«Нині коронавірус є рукотворною пандемією байдужості. Тільки 2% людей у ​​країнах з низьким рівнем доходу отримали одну дозу, залишаючи найуразливіших людей у ​​світі перед COVID без захисту. Ця ситуація також дозволяє новим штамам, таким як дельта, з'являтися та руйнувати життя мільйонів людей».

- Вказано в зверненні.

Ми можемо врятувати мільйони життів — і трильйони у вигляді подальших економічних збитків — розібравшись із ресурсами та політичною волею, необхідними для того, щоб покінчити з COVID-19 для всіх і скрізь.

Статті на тему