UA
RU

Енріке Іглесіас дав інтерв'ю про батьківство: «Мені подобається моє нове життя»

Відомий виконавець не може натішитися своїми близнюками.
Енріке Іглесіас дав інтерв'ю про батьківство: «Мені подобається моє нове життя».

Енріке Іглесіас та Ганна Курнікова. Фото: Getty Images

Після того, як Ганна Курнікова народила 43-річному Енріке Іглесіасу дітей, артиста немовби підмінили. Раніше він не любив говорити про своє особисте життя, а тепер його не приховує.

Читайте також: ЕНРІКЕ ІГЛЕСІАС ПОКАЗАВ Зворушливе ВІДЕО З ДОЧКОЮ

У недавній бесіді з ведучою іспанського ранкового шоу Un Nuevo Día Енріке відверто розповів і розповів багато цікавого про свою 37-річну кохану Ганну Курникову та їхні близнюки Наколас і Люсі.

Мені подобається моє нове життя. Тепер щодня після роботи я справді поспішаю додому, щоб скоріше побачити Ганну та дітей. Ставши батьком, я став краще розуміти своїх батьків. Можливо, ці зміни пов'язані не лише з народженням малюків, а й з тим, що мені стукнуло 40. Моїх дітей важко розважити, але коли я бачу усмішки на їхніх обличчях, почуваюся по-справжньому щасливим! Мрію стати для них добрим другом, особливо коли вони будуть у віці 12–15 років».

 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram

Tough audience to entertain

Опублікувати за Енріке Іглесіас (@enriqueiglesias)

Також співак розповів, чим його приваблює Ганна Курнікова. Іглесіас зізнався, що у коханій його щиро захоплюють такі якості, як незалежність, уміння справлятися з труднощами та життєрадісність:

До зустрічі з Ганною я навіть уявити не міг, що здатний на тривалі стосунки з дівчиною. Раніше в мене було багато пасій, але жодної з них я не ставився так серйозно».

 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram

I still can't believe….. you're mine

Опублікувати за Енріке Іглесіас (@enriqueiglesias)

Нагадаємо, незважаючи на те, що пара так довго разом і вже навіть обзавелася дітьми, пов'язувати узами шлюбу Енріке та Ганна себе поки що не поспішають.

Статті на тему