Edit page title Кім Кардаш'ян розповіла про хворобу Каньє Веста
Edit meta description Суперзірка відверто про те, як дбала про Канья Веста під час його боротьби з COVID-19. Складно уявити гламурну та розкішну Кім Мен

Close edit interface
UA
RU

"Це було дуже страшно": Кім Кардашьян розповіла, що їй довелося пережити за час хвороби чоловіка

Редагувати переклад
Суперзірка відверто про те, як дбала про Канья Веста під час його боротьби з COVID-19. 
"Це було дуже страшно": Кім Кардашьян розповіла, що їй довелося пережити за час хвороби чоловіка.

Складно уявити гламурне і розкішне Кім міняючої простирадла свого гарячого улюбленого чоловіка. Ще дивніше і страшно бачити її за подібним явищем, одягненою в захисну маску та рукавички. Однак, саме так довелося ходити по власному будинку Кім Кардашьян, поки її чоловік репер КаньєУест хворів на коронавірус.  

У новому інтерв'ю для журналу БЛАГОДІЙ39-річна онлайн-зірка розповіла про жахливий досвід контактування з COVID-19. Кім поділилася подробицями про те, як спочатку їй було страшно перебувати вдома однієї з чотирма дітьми, не розуміючи, що відбувається з її чоловіком.  

“Я повинна була міняти його простирадла, допомагати йому встати з ліжка, тому що він почував себе недостатньо добре. Це було випробування, бо все здавалося небезпечним та незвіданим. Міняти простирадла, одягненого в маску і рукавички, було по-справжньому страшно. Можливо, нашій планеті потрібна перерва”, — зауважила Кім. 

Читай також:Повелитель мух: Актор "Твін Пікса" помер від вірусу, що поширюється москітами

У липні Вест розповів про те, що раніше він зіштовхнувся з коронавірусівв інтерв'ю для  Forbes. 

"Це було дуже страшно": Кім Кардашьян розповіла, що їй довелося пережити за час хвороби чоловіка.

“Ознаб, гарячі душі, постійне перебування у ліжку, перегляд відео, на яких люди говорили, що я маю робити. Я пам'ятаю, як хтось сказав мені, що Дрейк теж мав CОVID-19, і я скрикнув, що просто не можу почуватися гірше”! 

Нагадаємо, що раніше цього року КаньєУест вразив громадськість заявою про те, що він планує балотуватися на пост президента США. Зараз він продовжує боротися з біполярним розладом особистості, але поки що безуспішно. Наприклад, минулого місяця він провів кілька днів, публікуючи безладні пости в Твіттері.  

“Він приймає ліки. І пообіцяв, що продовжуватиме це робити. Минулого разу, обговорюючи проблему з Кім, він присягався, що намагатиметься контролювати свої проблеми. І в тому числі серйозно ставитиметься до лікування. Він багато всього обіцяв. І порушив усі свої клятви менше, ніж за місяць”, — розповів інсайдер виданню PEOPLE. 

Те саме джерело сказало, що Кім відчуває, що більше так не може продовжуватися. Каньєзараз ходить тонким льодом, і Кім намагається прийняти остаточне рішення, яке захистить дітей та її власну психіку.  

Статті на тему