UA
RU

"Це моє темне минуле": Ума Турман розповіла про аборт, перенесений у юності

Редагувати переклад
Актриса зізналася, що це її “темна історія”, про яку вона вважає за краще не згадувати.
"Це моє темне минуле": Ума Турман розповіла про аборт, перенесений у юності-Фото 1

У кожного є свої скелети у шафі, тим більше у знаменитостей. Так, 21 вересня 51-річна Ума Турман написала есе для видання Washington Post і розповіла свою таємницю з минулого життя.

Зірка фільму "Вбити Білла" розповіла, що зробила аборт у "пізнім підлітковому віці". Вона поділилася своєю історією, щоб інші дівчата та жінки, які мали такий самий досвід, переставали відчувати сором і нападки з боку суспільства. 

Я була 15-річною дівчинкою, коли розпочала свою акторську кар'єру. Я була єдиною дитиною на знімальному майданчику. У підлітковому віці я випадково завагітніла від чоловіка, набагато старшого за мене. Тоді я жила в Європі, далеко від сім'ї і з однією валізи. Тоді я не знала, що мені робити з цією обставиною,

- повідомила Турман.

Знаменитість згадала, як вона, налякана дівчинка, написала своїм батькам про вагітність, і вони дозволили тоді їй зробити аборт. Процедуру дівчина робила у Німеччині та каже, що “було дуже болісно”.

Це було дуже боляче. Але я не скаржилася нікому. Мені було настільки соромно, що вважала, що заслужила цей біль, як покарання.

Ума Турман порушила питання абортів недарма, оскільки вона виступає проти закону про заборону, прийняту в штаті Техас, на цю процедуру:

Цей закон є ще одним дискримінаційним інструментом проти тих, хто перебуває в економічно несприятливому становищі. Я дуже засмучена тим, що вони позбавляють вибору не мати дітей знедоленим жінкам, які не в змозі про них подбати у світлі своєї нестабільної фінансової та соціальної ситуації. Жінки та діти з багатих сімей мають усі можливості вибору і практично не наражаються на ризик,

— каже акторка.

"Це моє темне минуле": Ума Турман розповіла про аборт, перенесений у юності-Фото 2

Instagram/@umathurman

Читайте також: Адель офіційно оголосила про нові відносини

Нагадаємо, що зараз актриса має трьох дітей: 23-річну доньку Майю, 19-річного сина Леона від її екс-чоловіка Ітана Хоука, а також 9-річну доньку Розалінда від Арпада Бюссона. 

Статті на тему