UA
RU

Єва Лонгорія показала фігуру через 8 місяців після народження дитини

Редагувати переклад
Акторка вирішила не приховувати свою фігуру, навіть якщо вона не до кінця ідеальна.
Єва Лонгорія показала фігуру через 8 місяців після народження дитини.

Єва Лонгорія стала мамою вісім місяців тому і лише зараз актриса продемонструвала постать після вагітності. На своїй сторінці в Instagram зірка Відчайдушних домогосподарок виклала жартівливе відео, в якому вона танцює у купальнику. Поки Лонгорія не наважилася на відверте бікіні, а продемонструвала своє тіло у закритому купальнику. Акторка не соромилася того, що її тіло недосконале і далеко до ідеалу.

  

Єва Лонгорія показала фігуру через 8 місяців після народження дитини.

У відео, яке вона виклала у сторіс, акторка станцювала кумедний танець. Завдяки йому передплатники зіркової мами переконалися, що актриса не боїться свого тіла після роду і готова його подати на загальний огляд. Як і слід було очікувати, фанати знаменитості засипали її позитивними коментарями та підтримали в тому, що треба прагнути природної краси. Хоч і раніше актриса не приховувала свого тіла і спокійно з'являлася в костюмах, що обтягують, і коротких сукнях на церемоніях і світських виходах. 

До речі, Лонгорія не планує залишатися в цій вазі: вона постійно викладає фотографії та короткі відео своїх завзятих тренувань у Instagram, що доводить, що зірка хоче повернутись у колишню форму.

Статті на тему