UA
RU

Єва Мендес розповіла про стосунки з Райаном Гослінгом та доньками

Редагувати переклад
Рідкісна поява актриси сталася в ефірі передачі Access Daily.

Єва Мендес розповіла про стосунки з Райаном Гослінгом та доньками.

Єва Мендес розповіла про своє особисте життя, стосунки з громадянським чоловіком Райаном Гослінгом і виховання дочок, п'ятирічної Есмеральди та трирічної Амади.

Про батьківський досвід: 

«Боже, це так весело, красиво і зводить з розуму. Так, це зводить з розуму. А це складно. Але коли день закінчується, ми вкладаємо їх спати, ми з Райаном дивимося один на одного і говоримо: «Ми зробили це, ми зробили це. Ми залишилися відносно неушкодженими». 

Про таланти дітей:

«О, я гадки не маю [якщо в них акторські амбіції]. Прямо зараз у них є багато амбіцій. Вони люблять декоративно-ужиткове мистецтво, живопис. У нас у всьому будинку розкидані інструменти. Ми не впевнені, що вони використовують їх за призначенням, але вони грають з ними — це створює атмосферу гри, і це дуже весело».

Читайте також: ЗІРКОВІ ПАРИ, ЯКІ ПОЗНАЙОМИЛИСЯ НА ЗНІМКОВОМУ МАЙДАНЧИКУ

Про побачення з Райаном:

«На підготовку [до побачення] потрібно багато часу. Ви повинні переконатися, що у вас все гаразд. Але, на щастя, ми маємо сильну підтримку з боку сім'ї. Мої рідні тут, його приїжджають. Вони живуть у Канаді, але зупиняються у нас протягом тривалого часу, і ми цьому дуже раді. Ця підтримка – на вагу золота». 

Про роботу:

«Він [Райан] такий творчий геній. І нехай у мене багато речей, я готова попрацювати з ним у будь-який час. Я б прийшла на прослуховування будь-якого дня — але це жарт — мені не потрібне прослуховування».  

Дивіться повне інтерв'ю нижче:

Статті на тему