UA
RU

FKA Twigs розповіла, що вона з першого знайомства з Шайа Лабаф розуміла, що він - аб'юзер 

В ексклюзивному інтерв'ю для CBS це Ранок's співачка зізналася, що відчувала, що з актором не все однозначно з моменту першої зустрічі. 

FKA Twigs розповіла, що вона з першого знайомства з Шайа Лабаф розуміла, що він - аб'юзер.

FKA twigs ппороджує розповідати про жорстоке поводження, яке вона нібито зазнала з боку свого колишнього хлопця та колеги Шайа Лабафа. 

У прев'ю її інтерв'ю з Гейл Кінг на каналі CBS це Ранок, вихід якого заплановано на четвер, 33-річна співачкаМаятник»(уроджена Талія Дебретт Барнетт) заявила, що Лабаф «Часто просто починав сперечатися з нею посеред ночі, починав звинувачувати її в тому, що вона робить різні неправильні речі, плануючи залишити нагадування про себе в її голові». 

"Він будив мене, і казав, що я огидна, жахлива", - розповіла Барнетт. Нагадуємо, що 34-річний Лабаф визнав слова колишньої дівчини неправдивими.  

І хоча всі його звинувачення ніколи не були правдивими, британка часто зауважувала за собою, що вона починала сумніватися у самій собі. 

“Особливо складним було вірити собі, коли він будив мене посеред ночі, і говорив, що буквально щойно я лежала з розплющеними очима, і думала, як би його покинути. А я справді буквально просто спала”. 

За словами Барнетт, Лабаф «хотів, щоб дівчина спала лише голою, тому що йому не подобалося, що вона ніби тримається від нього на відстані». 

FKA Twigs розповіла, що вона з першого знайомства з Шайа Лабаф розуміла, що він - аб'юзер.

“Це тактика, яку застосовують багато аб'юзерів. Постійна доступність, відчуття, що світ крутиться довкола них. Ось чому я захотіла відкритися і розповісти про все, бо знаки його майбутньої поведінки були видні з самого початку”.

Читай також: Що ми знаємо про одну з найуспішніших українок у Голлівуді — Кетрін Винник?

Барнетт розповіла 66-річному провідному Кінгу, що не було одного певного моменту, коли вона зрозуміла, що з Шайа не все в порядку. Симптоми його "хвороби" були досить потайливими. 

“Справа в тому, що домашнє насильство чи жорстокість є поступовим процесом, який набирає обертів крок за кроком. Ті, на кого спрямована подібна поведінка, починають усвідомлювати, що вони заслуговують на подібне ставлення до себе. Це не одна невелика річ, а безліч ознак, які сплітаються разом у нічний жах”. 

Минулого тижня Лабаф відкинув усі претензії Барнетт за позовом, який вона подала у грудні, у тому числі про те, що він нібито піддав її сексуальному та фізичному насильству і бив її, а також свідомо заразив її хворобою, що передається статевим шляхом. 

FKA Twigs розповіла, що вона з першого знайомства з Шайа Лабаф розуміла, що він - аб'юзер.

FKA Twigs: https://twitter.com/CBSThisMorning/status/1362029807861723140

У відповідь на позов співачки, поданий минулого тижня, команда юристів актора  заявила, що він «заперечує, загалом і зокрема, всі без винятку твердження, що містяться в скарзі Барнетт, заперечує і те, що Барнетт мала будь-які травми чи зазнала збитків внаслідок будь-якої дії чи бездіяльності з боку. Лабафа, і заперечує, що Барнетт має право на будь-яке відшкодування збитків».  

адвокати Лабафа також заперечують, що Барнетт зазнала будь-якої шкоди або травми від Лабафа, і стверджують, що її позови про сексуальні побої повинні бути відхилені, оскільки «жоден з гаданих дій не був заснований на сексі та/або поведінка не була сексуальною».  

Крім того, актор просить винести рішення на його користь і наказати Барнетту сплатити судові витрати та «подальшу допомогу, яку суд визнає справедливою та належною».

Статті на тему