UA
  RU

  Французький актор Гаспар Ульєль пішов із життя у віці 37 років

  Редагувати переклад
  Трагедія сталася на гірськолижному курорті Ла-Роз'єр.
  
  Французький актор Гаспар Ульєль пішов з життя у віці 37 років.

  PARIS, FRANCE - JULY 04: Gaspard Ulliel attends the launch party для Chanel's новий perfume "Gabrielle" as part of Paris Fashion Week on July 4, 2017 in Paris, France. (Photo by Stephane Cardinale – Corbis/Corbis via Getty Images)

  Гірськолижні курорти – не тільки місце відпочинку, а й дуже небезпечна зона, де можна закінчити своє життя. На жаль, активний відпочинок плачевно закінчився для французького актора Гаспара Ульєля, який відомий своїми ролями в картинах "Ганібал: Сходження", "Сен-Лоран - це я", "Це всього лише кінець світу" та інших. Також знаменитість був удостоєний премії Сезар, як найперспективніший молодий актор у 2005 році.


  Трагедія сталася на гірськолижному курорті Ла-Роз'єр 18 січня, повідомило видання Le Monde. Ульєль катався на лижах і в ході зіткнувся з іншим лижником на трасі. Поки рятувальники прибули на місце події, актор уже був непритомний від численних травм та забитих місць. Його екстрено транспортували вертольотом до найближчого університетського лікарняного центру Гренобля, але, на жаль, актора не вдалося врятувати.

  Читайте також: У 73 роки помер Андре Леон Теллі - модний оглядач і "права рука" Анни Вінтур 


  Французьке видання раніше повідомляло, що на цьому курорті на південному сході Франції вже не вперше стався подібний нещасний випадок, а все через погодні умови: траси зледеніли, тому катання стало куди небезпечнішим. До речі, трагедія з актором сталася на синій трасі, яка є менш екстремальною, ніж решта.

  У Гаспара Ульєля залишилася кохана модель та співачка Еллі П'єтрі, з якою він перебував у стосунках із 2013 року, а також 6-річний син. За іронією долі, день народження його первістка був за тиждень до трагічного інциденту.

  Статті на тему