UA
RU

#FreeBritney: Суд офіційно звільнив Брітні Спірс від опікунства

Редагувати переклад
Тепер виконавиця зможе дихати на повні груди і жити на своє задоволення.
#FreeBritney: Суд офіційно звільнив Брітні Спірс від опікунства-Фото 1

Instagram/@britneyspears

 

12 листопада можна назвати другим днем ​​народження для Брітні Спірс, оскільки саме цього дня суд Лос-Анджелеса ухвалив офіційний та остаточний вирок про відміну опікунства над 39-річною співачкою, яка 13 років свого життя перебувала під “владою” власного батька. Відтепер Джеймі Спірс не має права контролювати фінанси співачки, а також втручатися у її особисте життя. Рішення ухвалила суддя Бренда Пенні і набула чинності воно одразу після оголошення вердикту.

Адвокат Брітні Спірс Метью Розенгарт, який став рятувальним колом для поп-виконавиці і зрушив її справу з мертвої точки, повідомив, що лише Брітні має право приймати рішення щодо свого життя.

Вперше більш ніж за десять років ми можемо з упевненістю сказати, що тільки одна людина, сама Брітні, може вирішувати, що робити далі.

Така новина порадувала не лише співачку та її нареченого Сема Асгарі, а й шанувальників та активістів руху "звільніть Брітні", які боролися за відміну опікунства над кумиром протягом 10 років. Адвокат зірки подякував їм за активність та незгасну підтримку.

Сама Брітні не була присутня в залі суду, але виклала посаду на своїй сторінці в Інстаграм, де повідомила, що це найкращий день у її житті.

Думаю, я плакатиму до кінця дня! Це найкращий день у моєму житті,

- написала Спірс.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширення Britney Spears (@britneyspears)

Нагадаємо, що батько Брітні Спірс, Джеймі Спірс, був раніше відсторонений від контролю фінансів виконавиці, але офіційно залишався її опікуном і лише цього літа співачка подала прохання про відміну опікунства. Через п'ять місяців суд офіційно визнав Брітні вільним.

Статті на тему