Edit page title Голлівудські актриси об'єдналися у боротьбі проти сексуального насильства
Edit meta description Харассмент – проблема сучасності, з якою необхідно негайно боротися. У світлі всіх неприємних подій, що відбувалися, а, можл

Close edit interface
UA
RU

Голлівудські актриси об'єдналися у боротьбі проти сексуального насильства

Редагувати переклад
Харассмент – проблема сучасності, з якою необхідно негайно боротися.
Голлівудські актриси об'єдналися у боротьбі проти сексуального насильства.

Instagram/@timesupnow

У світлі всіх неприємних подій, що відбувалися, а, можливо, й досі відбуваються на просторах Голлівуду, актриси та інші впливові люди вирішили започаткувати рух, який оголосив боротьбу проти сексуального насильства та домагань на робочому місці.

Читайте також: АНДЖЕЛІНА ДЖОЛІ: «ПРЕСТУПЛЕННЯ ПРОТИ ЖІНОК ЧАСТО УМОВЧУЮТЬСЯ»

Time's up - так називається рух і до нього увійшло близько 300 голлівудських акторів, сценаристів та режисерів. Серед його учасників Наталі Портман, Емма Стоун, Різ Візерспун та Ешлі Джад.

Голлівудські актриси об'єдналися у боротьбі проти сексуального насильства.

Активісти цього руху планують вплинути на законодавство Сполучених Штатів та запровадити покарання для компаній, які заохочують чи ігнорують сексуальне домагання на роботі. Також вони виступають за рівну кількість співробітників обох статей у кіностудіях та акторських агенціях.

Ще одним досягненням руху Time's up стало заснування фонду, на рахунку якого вже є 13 мільйонів доларів на підтримку жертв сексуального насильства. 

Фото: nytimes.com

Статті на тему