UA
  RU

  Голлівудський актер Міккі Рурк закликав вооружити Україну

  Редагувати переклад
  З закликом надати Україні необхідне вооруження для захисту своєї території звернувся до світових лідерів відомий голлівудський актор Міккі Рурк. Він зазначив, що не може спокійно спостерігати за подіями, які нині відбуваються в Україні.
  Міккі Рурк

  Фото: instagram/mickey_rourke_

  «Я слухаю новини і навіть їсти не можу, спостерігаючи за цією бійнею, цією кривавою лазнею, і щоночі одне й те саме. 22 тисячі людей похилого віку, дітей та їхніх сімей загинули у Маріуполі від бомбардувань та ракет. Щодня сміливий і рішучий Президент України Зеленський просить у світу зброю, необхідну для захисту своєї країни від цього безглуздого страху, який день і ніч твориться в Україні. Українці — сміливі та горді люди, які хочуть жити за демократичного режиму. Давайте дамо цим людям усе, що їм потрібне», - закликавши актер на своїй сторінці в Instagram.


  Міккі Рурк Кличко

  Актор стежить за воєнними діями і підтримує Україну, у своєму аккаунті він висловлює свою думку щодо різних подій, до одного фото навіть написав підпис по-русски, а також публікує фотографії українців — Віталія Кличка, Олескандра Усіка та свого ассистента Дмитра Корнійчука, який вже понад 7 років працює ассистентом голлівудського актора. Дмитро з Миколаєва, довгий час живий у Києві. У 2014 році переїхав до Лос-Анджелеса.


  Міккі Рурк помічник Дмитро

  Актор Міккі Рурк та його помічник Дмитро Корнійчук

  Читайте також: ШОН ПЕНН ГОТОВИЙ ВЗЯТИ В РУКИ ЗБРОЮ ЗАРАДИ УКРАЇНИ

  Статті на тему