UA
RU

Birthday Girl: все про модель Емілі Ратаковські

Редагувати переклад

Birthday Girl: все про модель Емілі Ратаковські-Фото 1

Сьогодні день народження відзначає американська модель Емілі Ратаковські, чия кар'єра останніми роками набирає стрімких обертів. Секс-символ нашого часу виповнюється 29 років. З цієї нагоди ми вирішили згадати найцікавіші факти про красуню, інтелектуала та феміністку, яка не соромиться своєї сексуальності. 

 

Дитинство зірки

Birthday Girl: все про модель Емілі Ратаковські-Фото 2

Емілі народилася в Лондоні, жила в Іспанії та Ірландії. Вона була пізньою дитиною: батькові-художнику було 45, мамі, феміністці та письменниці — 39, коли вона з'явилася на світ. Дівчинка росла в інтелектуальному та артистичному середовищі. Така спадковість вплинула на її інтереси: дівчина почала вивчати образотворче мистецтво у Лос-Анджелесі. Однак там вона провчилася лише рік, згодом віддавши перевагу більш перспективній модельній кар'єрі.

 

Зйомки у кліпах

Кар'єру моделі дівчина почала у 14 років після підписання контракту з агентством Ford Models, а ось широка популярність до Емілі прийшла після зйомок у кліпі скандально відомого Робіна Тіка. Пісня Blurred Lines стала великим хітом, а Емілі Ратаковські, яка знялася в ньому топлес, зізнається, що при перегляді відео сама відчуває неоднозначні почуття. Крім Blurred Lines, Емілі знялася також у відео Maroon 5 на пісню Love Somebody. Там все було набагато скромніше, ніж у Робіна Тіке з Фарреллом. Варто також згадати, що дівчина знялася у кліпі Діми Білана. 

 

Акторський досвід

Birthday Girl: все про модель Емілі Ратаковські-Фото 3

Якось Емілі сказала: «Я хочу продовжувати працювати моделлю і сумніваюся, що готова змінити професію та стати акторкою». Але тут вона трохи злукавила, адже акторський досвід у неї є і останніми роками набирає обертів. Вперше Ратаковські знялася у двох епізодах серіалу «АйКарлі» у далекому 2010. Але найяскравішим та найуспішнішим акторським досвідом стала участь у 2014 році у зйомках детективного трилера Девіда Фінчера «Зникла». Потім їй дісталася одна з головних ролей у фільмі "128 ударів серця за хвилину". Багато інших проектів її не брали лише тому, що вона «недостатньо дивна» і «надто красива». 

 

Секрет ідеальної фігури

Birthday Girl: все про модель Емілі Ратаковські-Фото 4

Чоловіки тілом сексуальної моделі захоплюються і вважають мало не ідеалом, а ось багато жінок (заздрість, вона така) вважають, що вся краса у Емілі штучна. Якось Ратаковські навіть довелося викласти в Twitter свої фотографії, зроблені в 14 років, щоб переконати скептиків у тому, що вона ніколи не робила пластику грудей. Один із секретів ідеальної фігури моделі – заняття балетом у підлітковому віці. Саме вони привчили дівчину до дисципліни та обмежень. Але щоб модель не говорила, здебільшого секрет її ідеальної фігури у спадковості. 

Birthday Girl: все про модель Емілі Ратаковські-Фото 5

«Я обходжусь без особистого тренера. Не буваю у спортзалі. Все, що я роблю, багато гуляю вулицями. Фітнес мене не цікавить», - каже Емілі. Щодо їжі, то вона, безумовно, не їсть усе підряд, але запросто може дозволити себе з'їсти гамбургер. А щодо спадковості, то варто просто зайти в Instagram моделі і подивитися фото її мами. Після цього вам стане зрозуміло, у кого ж Емілі така. 

 

Любов до свого тіла

Birthday Girl: все про модель Емілі Ратаковські-Фото 6

Модель любить своє тіло і не соромиться його: «Я росла в Іспанії, де на пляжі можна часто зустріти жінку топлес. До того ж мій батько художник, я звикла бачити гарних оголених жінок у нашому домі. Я дивилася на них з іншого боку мольберту і сприймала як елемент мистецтва. Тому я ніколи не відчувала, що моє тіло це об'єкт бажання. Під час зйомок я просто думала, що це лише моє зображення очима фотографа, так він бачить мене і моє тіло». 

 

Чи не красою єдиною

Birthday Girl: все про модель Емілі Ратаковські-Фото 7

Емілі не лише гарна, а ще й розумна. Так, красиві дівчата можуть бути розумними, геть стереотипи! Ратаковскі обожнює книжки і навіть пробує себе у літературі. Читаючи багато книг, я сама поступово прийшла в літературу. Хоча я вивчала мистецтво, лекції Сари Лоуренс спонукали мене писати самій. Це так цікаво, я розкриваю себе з іншого боку і сама створюю літературних героїв, про які колись читала», — розповідає модель.

Нещодавно вона написала есе, яке стало частиною феміністичного проекту серіалу «Дівчата» Олени Данем. Головні аспекти, які торкнулася моделі, цілком очевидні: краса — це здорово, розкутість і розбещеність — різні речі, кожен має право демонструвати себе. 

 

Заміжня жінка

Birthday Girl: все про модель Емілі Ратаковські-Фото 8

У лютому 2018 року одна з найкрасивіших дівчат планети, справжній секс-символ та мрія багатьох чоловіків вийшла заміж. Це сталося настільки несподівано, що на самій церемонії модель була не в дизайнерській сукні, зшиті на замовлення, а в звичайному костюмі від Zara. А пропозиція була зроблена в ресторані, де замість кільця Емілі дісталося звичайне скріплення. Потім пара купила унцію золота та переправила її в кільця. Обранцем моделі став актор, продюсер та партнер у кінокомпанії Elara Pictures Себастьян Бір-Маклард.

Статті на тему