Закрити
UA
Культура

Гурт Антитіла представив нову пісню «Кіно»

Поділись:

Гурт Антитіла представили «Кіно» – нову пісню та відеокліп до неї.

posts-to-db-Фото 1

Це перша ластівка з майбутнього альбому, над яким гурт почав працювати під час карантину. Для нової платівки вже створено шість пісень, частина з яких буде презентована в 2020 окремими синглами.

Читайте також: В Україні офіційно запустився музичний стрімінг Spotify

Антитіла – перші в Україні артисти, які наважилися так масштабно втілити стилістику жанру Steampunk у музичному відео. Близько сотні костюмів, виточених до дрібниць, побудована з нуля, багатотонна циркова декорація в пустелі, кардинальне перетворення Тараса Тополі, справжні фокуси від Magic Five – це все у новому відео.

posts-to-db-Фото 2

В основі історія, що повторюється з покоління до покоління, тисячоліттями. Весь спектр людських емоцій від милосердя до ненависті, від зради до самопожертви, від добра до зла, від захоплення до зневаги — як у житті. 

Знімальний процес тривав п’ять днів у сорокаградусну спеку в пустелі «Олешківські піски», що на Херсонщині. До речі, цей національний природний парк є єдиною пустелею в Європі. Спеціально для зйомок Антитіла серед пісків встановили циркове містечко з реальним одномачтовим куполом, яке прикрашене символічними прапорами з літерою А та сценою.

posts-to-db-Фото 3

Головного героя зіграв лідер гурту Тарас Тополя. В образ фокусника йому довелося вживатися кілька місяців і вчитися жонглювати. До акторської команди оточення фокусника Антитіла запросили найкращих ілюзіоністів України та відомих блогерів Magic Five (М5): Дмитро Євтушенко, Микита Голєв, Дмитро Томашевський, Артур Томашевський, Дмитро Лукоянов. Це перша співпраця команд.

Ми звикли до складних проектів та напружених зйомок. Але ця робота кинула нам виклик, незважаючи на те, що ми не вперше працювали на межі можливостей людського тіла. Ми вдячні всій команді, що знімала Кіно, за дуже цікавий досвід — це були перші фокуси Magic Five, продемонстровані в пустелі. А також за можливість попрацювати з талановитими митцями по костюмах та гримерах – вони створили неймовірно яскраві образи для нашої п’ятірки. 

– Ілюзіоністи Magic Five поділилися враженнями від співпраці з групою Антитіла.

posts-to-db-Фото 4

Особливу роль відеороботі відіграють яскраві костюми. Стиль Steampunk складний у кінематографі, тому не є популярним, а атмосферу в ньому створюють саме деталі. У відеороботі представлено близько ста костюмів, які не повторюються і кожен органічно з’єднаний із типажем кожного героя. Півтора місяці над костюмами працювали Мар’яна Слов’янська та Ганна Черкашина, а також актори та представники Steampunk спільноти в Україні, які були задіяні у кліпі зі своїми костюмами.

posts-to-db-Фото 5

Режисером відеокліпу «Кіно» виступив Сергій Вусик, з підтримкою та порадами у всьому процесі вірних друзів, художників та режисерів: Ростислав Васильєв та Олексій Веренчик. Оператор – Шатохін Антон. Продюсування зйомок Антітіла здійснили, як завжди, колективно. Автори ідеї та підбір акторів: Тарас Тополя та Сергій Вусик. Музика та аранжування – Максим Сиволап. Слова – Тарас Тополі.

“Кіно” – це перша композиція після виходу альбому “Hello” на підтримку якого триває тур містами України. У зв’язку з карантином його було припинено і днями Антитіла оголосять нові дати концертів. Але перший післякарантинний концерт відбудеться вже 9 серпня в Одесі, на Морвокзалі, де можна буде почути нову пісню наживо.

Ми завжди виступаємо у виразних костюмах, ретельно продумуємо всі дрібниці – костюм фокусника має допомагати показувати глядачеві магію. І Magic Five ні з ким не повинні плутати, тому ми намагаємося створювати ефектні образи, що запам’ятовуються. До зйомок у Кіно ми не одягалися для роботи в стилі Steampunk, наші костюми завжди максимально сучасні. До того ж, у одягу «з минулого» дуже багато деталей, які можуть заважати роботі, рухам. Але Мар’яна Слов’янська та Ганна Черкашина змогли створити для нас костюми, які захотілося вдягнути. Вони підкреслили індивідуальність кожного з нашої п’ятірки, були витримані в стилістиці стимпанка, яка була потрібна для кліпу, і при цьому були зручними і практичними. Для нас це дуже важливо, тому що яскравий та епатажний костюм не повинен заважати фокуснику здійснювати десяток вивірених рухів та дивувати глядача,

– Коментують Magic Five.

[mc_gallery id=600683]

Складність була в тому, що одягу в стилі Steampunk у Києві та й в Україні загалом дуже мало. Люди хто цим жанром захоплюються неохоче діляться оскільки вони свої образи часом роками збирають. У них така своя фішка, вони не дають своїх костюмів в оренду. І ми розуміємо, що дещо ми зібрали, але цього явно не вистачає, щоб одягнути таку велику кількість людей. І ми з Анею майже цілодобово сиділи і доклепували брошечки, пов’язочки, ремені та багато іншого. Ми створювали самі аксесуари та елементи декору. Скуповували механічний годинник, розбирали його на шестерні, розрізали метал, зі шкіряних курток створювали ремені. Були також задіяні у нас аксесуари з історією, наприклад компас 40х років. Ми доклали максимум зусиль для створення атмосфери Steampunk. Так він тримається на елементах. Більшість образів у кліпі були створені нами з нуля. У мене досвіду понад десять років. За кіношними мірками ця була справді складна зйомка. Ми з дівчатами встали о 1.30 і перестали роздягати о першій ночі. По суті, ми працювали 24 години, на ногах, у спеку, у пустелі. Складність була більша фізична.

Були й курйозні моменти, коли Тарас застрибував на віслюка, пролунав тріск на всю пустелю і ми зрозуміли, що тріснули штани. Але знімати з нього штани було ніколи. Так, пробачить, мене дружина Тараса, мені довелося лягти біля його ніг і на ньому оперативно зашивати штани. Окрема подяка всім хлопцям, бо в таких костюмах у спеку складно. Тараса ми одразу попередили, що він матиме «схудливий костюм». Загалом у мене дуже приємне враження від співпраці з командою і сподіваюся, що ця робота матиме подальший розвиток як у відео роботи «Лови момент» тут темних персонажів є куди розвивати і їх під відтінки.»

– Розповідає Мар’яна Слов’янська.

posts-to-db-Фото 6

Цікаві факти:

  • Загалом намистини, які на піджаку Тараса Тополі важили 5 кг.
  • На Тарасі Тополі був костюм Фокусника: піджак, жилет, сорочка плюс був утягнутий поясом.
  • Пішло створення аксесуарів 30 будильників, 5 шкіряних курток, 2 кв м метра металу.
  • Ми мали тонни костюмів.