Спецпроекты now:

Гурт Coldplay відмовиться від турів - 162x46 Гурт Coldplay відмовиться від турів - 162x46
Селебріті

Ради экологии:Гурт Coldplay відмовиться від турів

Причина не найочевидніша, але дуже благородна і своєчасна.

Британський гурт Coldplay 22 листопада випускає восьмий альбом “Everyday Life”. У його підтримку музиканти повинні були відправитися в тур, але вирішили відкласти концерти в інших країнах до кращих часів. Причина цьому — бажання допомогти екології та боротися з кліматичними змінами.

Читайте також: 6 способов жить более экологично и осознанно

В інтерв’ю BBC News Кріс Мартін, соліст Coldplay, сказав, що в найближчі роки група намагатиметься робити свої виступи екологічними:

Протягом наступного року або двох ми будемо приділяти час тому, щоб з’ясувати, як наші тури можуть стати не тільки більш стійкими, але й корисними.

Один із найскладніших і неекологічних аспектів гастрольного життя музикантів — перельоти. У майбутньому гурт хоче робити шоу за допомогою сонячної енергії і без одноразового пластику.

Найближчим часом колектив зіграє два концерти в Йорданії, один на світанку, а інший на заході сонця, щоб показати різні сторони свого нового альбому. 25 листопада Coldplay виступлять у Лондоні з метою відправити всі зібрані гроші некомерційній організації ClientEarth.

Крім того, Кріс Мартін закликав інші гурти виконувати свою роботу без негативного впливу на навколишнє середовище.

Раніше співачка Біллі Айлиш розповіла, що присвятить майбутній світовий тур проблемам екології та буде розповідати своїм шанувальникам про їхню роль у кліматичних змінах. 
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...