UA
RU

Гвен Стефані попросила відому телеведучу стати її подружкою нареченої 

Редагувати переклад
В ефірі “Шоу Еллен Дедженеріс” співачка зробила пропозицію, від якої не відмовляються. 
Гвен Стефані попросила відому телеведучу стати її подружкою нареченої.

Еллен Дедженеріс цілком може стояти поруч із Гвен Стефані, коли та скаже “так” своєму нареченому Блейку Шелтону. 

Під час ефіру “Шоу Еллен Джедженеріс” у понеділок 63-річна ведуча запитала 51-річну наречену, чи може вона чимось допомогти їй щодо підготовки до весілля? Як виявилося, у думках у Гвен було прибережено щось особливе для Еллен. 

«Я багато думала про це, і уявляла тебе подружкою нареченої в ліловому. Можливо головною? Можемо додати кілька особливостей та зробити квіткову композицію”. 

Дедженеріс з радістю погодилася, і попросила лише назвати час та місце урочистості. 

«Я не проти – зроблю все, що потрібно, адже ти – моя подруга, і я одягну все, що скажеш. Я навіть прикрашу волосся. Все що завгодно. Ось як я люблю тебе, Гвен”. 

Стефані та 44-річний Шелтон з моменту заручин у жовтні минулого року повільно готуються до весілля. І хоча вони все ще уточнюють усі деталі, вони все ж таки отримали пропозицію від колишнього тренера шоу “Голос” Майлі Сайрус стати їх весільної виконавицею. 

Гвен Стефані попросила відому телеведучу стати її подружкою нареченої.

Читай також: Нездорова їжа: Що люблять їсти знаменитості

“Гвен, Блейк, я співатиму на вашому весіллі. Обіцяю, поводитимуся якнайкраще. Або гірше — як вам заманеться. Це ваш особливий день. Люблю вас майже так само сильно, як ви любите один одного”. 

Раніше Блейк прокоментував цю привабливу пропозицію, сказавши, що Майлі — одна з найталановитіших співачок, яких він зустрічав. 

“Вона зводить з розуму, тому що багато в чому вона як Келлі Кларксон, адже вони обидві можуть підірвати розум своїми голосами. Коли я маю співати, то завжди думаю про це, а потім йду на розігрів. Це так нечесно”. 

“Гвен також показала мені, що Майлі обіцяє поводитися пристойно. Я досить довго її знаю, тому їй довелося дати таку обіцянку. Це дуже мило з її боку. Не знаю, що ми плануємо робити, але я все ще впевнений, що Адам Левін повинен мені повноцінний виступ каштановий 5 ″. 

В Ефірі "Шоу Еллен Дедженеріс" Гвен також розповіла, як вони з Шелтоном та її трьома синами проводять час разом на ранчо в Оклахомі. 

«Вперше у моєму будинку стільки чоловіків. У нас там приблизно 12 людей, а я постійно готую, прибираю, праю, займаюся уроками, дзвоню по Zoom. Було складно, але водночас дуже весело”. 

 

Статті на тему