UA
RU

Харві Вайнштейна було засуджено до 23 років ув'язнення

Сьогодні у Нью-Йорку відбувся суд над американським продюсером. 

Харві Вайнштейна було засуджено до 23 років ув'язнення.

Сьогодні, 11 березня, у Нью-Йоркському окружному суді було оголошено остаточний вирок американському продюсеру Харві Вайнштейну, звинуваченому у згвалтуванні та сексуальних домаганнях більш ніж до 80 жінок. Вайнштейна було засуджено до 23 років позбавлення волі. 

Зазначимо, що голлівудський продюсер був виправданий за двома найстрашнішими вироками («у злочинних діях сексуального характеру» та «сексуальному насильстві першого ступеня»), за які йому загрожував довічний вирок. 

У заяві однієї з жертв насильства було сказано, що Вайнштейн «не лише позбавив її гідності як людини і як жінки, а й зменшив її впевненість та віру в себе». Вона додала, що відчувала себе самотньою, коли переживала травму, не підозрюючи, що вона не єдина жінка, яка зазнавала жорстокого поводження.

Читайте також: 7 серіалів про сильних жінок

У своїй заяві жертва зґвалтування сказала, що нарешті знайшла свій голос:

Настав час, коли люди, які ґвалтують інших людей, платять своїм життям та життям, яке вони забрали.

Відомо, що Вайнштейна незабаром буде доставлено до в'язниці в північній частині Нью-Йорка і пройде низка процедур для ув'язнених. Американський продюсер також має відвідати курси з профілактики самогубств.

Таке рішення було ухвалено після того, як фінансиста Джеффрі Епштейна, засудженого за сексуальні домагання, знайшли мертвим у своїй тюремній камері 10 серпня 2019 року. Крім того, Харві Вайнштейн уже казав, що мав думку про самогубство. 

Закордонні ЗМІ повідомляють, що адвокати голлівудського продюсера не планують погоджуватися із фінальним рішенням, тому збираються подати апеляцію. Відповідно до законів США, Вайнштейн та його представники зможуть зробити це протягом 30 днів. 

Статті на тему