UA
RU

Харві Вайнштейн дав перше скандальне інтерв'ю

Редагувати переклад
Звинувачений у домаганнях, як мінімум, до 30 жінок, він намагається виправдатися. 

Харві Вайнштейн дав перше скандальне інтерв'ю.

Судовий розгляд у справі 67-річного американського магната кіно та телебачення, якого звинуватили у сексуальних домаганнях та зґвалтуванні, триває. Останнім часом Харві Вайнштейн намагався уникати будь-якої згадки його в пресі, ніяк не коментував ситуацію, що склалася. Але через рік продюсер змінив своє рішення і дав перше інтерв'ю. 

У спілкуванні з журналістами Харві Вайнштейн вкотре спростував свою провину і вперше поскаржився, що всі його заслуги в кінематографі були забуті. На даний момент скандальний продюсер, за його словами, намагається «відмитися» від усього того бруду, що вилилася на нього через звинувачення в харассменті. 

Читайте також: Харві Вайнштейн заплатить велику суму постраждалим акторкам

Я почуваюся забутою людиною. Я зняв більше фільмів, знятих жінками та про жінок, ніж будь-який режисер, і це було близько 30 років тому, коли це ще не було модним. Мені вдалося зробити це першим і вперше, 

- Розповіла Вайнштейн в інтерв'ю. 

Харві також засудив і звинувачення його з боку жіночої організації Me Too, яка займається захистом жінок від харассмента на робочому місці. А все тому, що займався просуванням жінок у світовий кінематограф. Щоправда, користувачі Мережі ворожать, як ціною їм це вдалося. 

Власник збанкрутілої компанії The Weinstein Company навів приклад актриси Гвінет Пелтроу, яка багато років співпрацювала з Вайнштейном, а пізніше звинуватила його у сексуальних домаганнях. За словами продюсера, знаменитість здобула великий гонорар за роль у фільмі «Вигляд зверху краще», і стала найоплачуванішою актрисою у незалежному кіно. 

Статті на тему