UA
RU

Харві Вайнштейн звинуватив Анджеліну Джолі у самопіарі після її заяв про домагання

Продюсер заявив про голослівність актриси.
Харві Вайнштейн звинуватив Анджеліну Джолі в самопіарі після її заяв про домагання.

Харві Вайнштейн, який зараз від'їжджає 23-річний термін за насильство та домагання до кількох голлівудських актрис, повідомив, що звинувачення Анджеліни Джолі є неправдою та способом самопіару. Він заявив, що ніколи не нападав на жінку і не збирався.

Нападу ніколи не було і навіть не було спроб. Ця зухвала брехня і реклама клікбейту. Мені стало ясно, що це було зроблено заради піару її нової книги,

- Заявив Вайнштейн через свого менеджера.

Під час розслідування у справі голлівудського продюсера Анджеліна Джолі заявила, що була жертвою харассмента, коли їй було 21 рік. Вона зізналася в електронному листі для видання New York Times у 2017 році, що це був “невдалий досвід” у роботі з Вайнштейном і, згодом, актриса вирішила більше не співпрацювати з ґвалтівником та попереджати своїх колег про це. 

Читайте також: Джонні Депп розповів про бойкот Голлівуду після судів з Ембер Херд 

Засуджений продюсер припустив, що Джолі обрала найвигідніший час для того, щоб прорекламувати свою книгу “Знай свої права”. У заяві ув'язнений Вайнштейн не втримався і від уїдливих глузувань:

Анджеліна Джолі, я впевнений, що всі чоловіки та жінки у світі виявляють інтерес до твоєї персони. Виходить, на тебе нападає весь світ?

- Колко відзначив продюсер.

Харві Вайнштейн звинуватив Анджеліну Джолі в самопіарі після її заяв про домагання.

Створено бібліотекою IJG JPEG

Нагадаємо, що акторка також дала інтерв'ю виданню Guardian, де докладно розповіла про її роботу із продюсером у 1998 році. Тоді вона знімалася у фільмі "Граючи від серця" і, за словами актриси, Вайнштейн намагався її зґвалтувати, коли вони залишилися наодинці, але дівчині вдалося втекти. Після цього Джолі не хотіла працювати на одному знімальному майданчику з горе-продюсером і відмовилася від участі у фільмі “Авіатор” через голлівудського ґвалтівника.

Статті на тему