Edit page title Хіларі Дафф кардинально змінила образ після народження третьої дитини 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Хіларі Дафф кардинально змінила образ після народження третьої дитини – якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Хіларі Дафф кардинально змінила образ після народження третьої дитини 

Редагувати переклад
Зірка серіалу “Ліззі Магуайєр” рішуче відкриває нову сторінку свого життя. 
Хіларі Дафф кардинально змінила образ після народження третьої дитини.

Хіларі Дафф розпрощалася з блакитним волоссям. Зірка серіалу “Молода” 33-річна мати трьох дітей в Інстаграмі поділилася серією фото, на яких зняла процес зміни відтінку своїх пасм — від блакитного, як у русалки, до світлого. І все це лише через кілька днів після народження другої дочки – Мей Джеймс Беар. 

На першому фото Дафф з'являється на селфі з блакитним волоссям востаннє, додавши коментар, що подібні трансформації були для неї веселим досвідом. 

"Просто вимовляю молитви всім богам відтінків", - написала актриса на наступному слайді, де вона позує разом зі своїми стилістами по волоссю. 

Після Хіларі Дафф виставила інше фото, на якому зняла сам процес зміни відтінку локонів. "Ось так все і відбувається", - підписала знімок зірка екрану. 

Хіларі Дафф кардинально змінила образ після народження третьої дитини.

HILARY DUFF HAIR
CREDIT HILARY DUFF/INSTAGRAM

У неділю мама трьох дітей поділилася милим селфі зі своїм чоловіком та дружиною МеттьюКома, на якому видно, що її волосся знову стало блондинистим — її фірмового відтінку з дитинства.  

"Нормальні в питаннях кольору волосся батьки", - написала актриса.

Читай також: Прості істини: Тренд локдауну та універсальна сукня весни 2021 

Хіларі Дафф кардинально змінила образ після народження третьої дитини.

Дафф і Кома привітали свою другу спільну дитину 24 березня 2021 року. Малятко стала третьою дитиною в сім'ї. У неї є старша сестра дворічна Бенкс Вайолет та 9-річний брат Лука Круз. 

Також у неділю Дафф, яка звикла виставляти своє життя на загальний огляд у соцмережах, виставила фото всіх своїх трьох дітей у процесі підготовки до свята Великодня. Мей і Бенкс були вбрані в однакові святкові піжами, а Лука Круз тримав у руках щось миліше, ніж пасхального кролика — свою молодшу сестру. 

Дафф мимохіть оголосила про народження третьої дитини в п'ятницю, опублікувавши знімок Бенкс, що сидить у ванні. Під знімком значилося: "Я - велика сестра ... думаю, як ставлюся до цього". 

Пізніше акторка поділилася великою кількістю деталей про свою нову дочку, виставивши сімейний портрет з усіма членами свого клану. Поки хлопчики дивилися на дівчат зверху, ті сиділи у ванній. 

«Мей Джеймс Беар, ми любимо твою красу. 24 березня 2021 року”, - підписала знімок Дафф. 

"Моя Мей", - пізніше прокоментувала одне з фото в сторіз акторка, на якому була зображена її маленька дочка. Дафф також додала фото щасливого батька Кома, назвавши його "батьком дівчаток". 

 

Статті на тему