UA
RU

Хіларі Дафф опублікувала відверті фото процесу грудного годування 

Редагувати переклад
Як ставитися до подібних проявів громадського материнства вирішувати кожному індивідуально. 
Хіларі Дафф опублікувала відверті фото процесу грудного годування.

Хіларі Дафф документує процес грудного вигодовування своєї третьої дитини. Знову. 33-річна зірка серіалу "Молода" та її чоловік Меттью Кома привітали народження доньки Мей Джеймс Бір 24 ​​березня, і з того часу Дафф не втомлюється показувати, як саме вона справляється з новонародженою. 

“Кластерне годування у другій половині дня… Тільки я і малеча. Весь день. Щодня”, — підписала вона знімки, на яких акторку зображено разом зі своєю маленькою донькою. 

Дафф, яка також є мамою дворічної Бенкс Вайолет та 9-річного Луки Круза, поділилася напрочуд милим відео своєї малечі. На відміну від багатьох знаменитостей актриса вважає за краще не приховувати обличчя своєї дочки, виставляючи на загальне огляд їх із дітьми загальні моменти сімейного затишку. 

У травні 2019 року за допомогою Інстаграма Дафф розповіла про те, що вирішила припинити годувати грудьми свою другу дитину. Тоді вона пояснила своє рішення тим, що їй було емоційно тяжко і навіть боляче. 

Хіларі Дафф опублікувала відверті фото процесу грудного годування.

“Минулого тижня я останній раз годувала грудьми свою 6-місячну дитину Бенкс. Я працюю мамою двох дітей. Моя мета була довести мою маленьку дівчинку до шести місяців, а потім вирішити, чи я хочу (і вона, звичайно) продовжувати процес. І давайте я вам розповім, відціджувати молоко на роботі — огидно. Зазвичай я це роблю у трейлері, де створюють зачіски та макіяж.

Поки мені роблять образ у чотири руки, я зціджую, а всі довкола спостерігають за цим. Навіть якщо у мене була б розкіш робити це у власній кімнаті, то таку перерву не можна називати перервою, бо для зціджування молока в баночки доводиться весь час сидіти прямо. Тим більше що соски постійно тягне агресивна машина, яка видає неприємний звук. Він луною лунає у моїх вухах постійно. Клянуся, у нас з цією машиною було багато відвертих розмов о третій годині ранку. Тим більше, потрібно постійно стерилізувати пляшки, тримати молоко у холоді, і я просто хочу покінчити з усім цим”. 

Хіларі Дафф опублікувала відверті фото процесу грудного годування.

Дафф пояснила, що її досвід грудного вигодовування сина був набагато простіше, але незважаючи на всі складнощі, вона насолоджувалася тим, що вона зазнала такого досвіду разом із донькою. 

«Відчуваю себе такою щасливицею, що в мене була можливість бути поруч із нею із самого початку. Я знаю, що багато жінок не мають такої можливості, і я задоволена, що мені все вдалося. Цілих 6 чудових місяців. Але мені потрібна була перерва. Через стрес, що молоко перестане надходити, і тому що дитині часто ставало нудно, і вона не хотіла їсти, коли я могла собі це дозволити”. 

 

Статті на тему