UA
RU

Хіларі Дафф поділилася першою фотографією нового складу своєї сім'ї 

Редагувати переклад
Минулої середи актриса народила третю дитину. 
Хіларі Дафф поділилася першою фотографією нового складу своєї сім'ї - Фото 1

Хіларі Дафф розповіла, як вона та її чоловік Меттью Кома назвали свою другу спільну дитину. 

Після того, як 33-річна актриса в п'ятницю миготливо оголосила про те, що вона народила третю дитину, дівчина пізніше поділилася додатковою інформацією про своє новопридбане грудочку щастя, включаючи і стать малюка. 

«Мей Джеймс Бейр, ми обожнюємо твою красу. 24 березня 2021 року”, — написала актриса в Інстаграм, доповнивши пост фотографією новонародженої. На чорно-білому знімку була знята вся сім'я у повному складі. 

Біля Хіларі у надувній ванні була її дворічна дочка Бенкс Вайолет, яка допомагала мамі тримати новонароджену. Тим часом, Кома, а також 9-річний старший син Дафф Лука Круз дивилися на дівчат зверху. 

"Моя Мей", - підписала інше миле фото мама трьох дітей, яким вона поділилася в сторіз в Інстаграм. На знімку було зображено лише ніжки молодшої доньки. Також Хіларі виставила фото з Кома, який ніжно цілує її у щоку. Дівчина ніжно назвала свого чоловіка "батьком дівчаток". 

Про те, що Дафф стала мамою втретє, вона повідомила в п'ятницю за допомогою своєї 2-річної доньки. 

Читай також: Нова жертва: Майлі Сайрус запідозрили у відносинах із відомим співаком 

Хіларі Дафф поділилася першою фотографією нового складу своєї сім'ї - Фото 2

“Я – велика сестричка…роздумую над тим, як я почуваюся з цього приводу”, — підписала мама фотографію своєї дівчинки, яка сидить у ванній з задумливим виразом обличчя. 

Минулого грудня актриса та зірка серіалу “Ліззі Магуайєр” розповіла про те, що готується стати мамою втретє, а також поділилася своїми міркуваннями щодо того, чому цього разу вона вирішила не розповідати надто багато про свою вагітність, як і розкривати стать дитини. . 

“Ми розповіли про гендера Бенкс, і це був такий кумедний спогад. На жаль, протягом цього періоду ми подумали, що таке рішення було б недоречним. Ми хочемо дізнатися стать дитини в день її народження”. 

Хіларі Дафф поділилася першою фотографією нового складу своєї сім'ї - Фото 3

Що ж до її сім'ї, то Дафф зізналася, що її син Лука дуже хотів би маленького братика. “Він чекає на хлопчика, щоб він міг ділитися з ним своїми старими іграшками”. 

І незважаючи на те, що Дафф пофарбувала своє волосся у лютому в блакитний колір, актриса розповіла, що у неї було почуття, що майбутня дитина — хлопчик, хоч і інтуїтивного чуття вона таки не відчувала. 

«Я трохи налякана, що в мене може бути ще одна дівчинка, адже з Бенксом було дуже складно. Вона була дуже сильною дитиною, але зараз вона просто чудова. Але в голові я думала, що, можливо, вона моя маленька принцеса, у якої будуть брати-розбійники. У будь-якому випадку ми вражені і неймовірно схвильовані. ”. 

Статті на тему