UA
  RU

  Хізер Локлір госпіталізували через передозування наркотиками

  Редагувати переклад
  Знову акторка серіалу "Район Мелроуз" у центрі скандалу.
  Хізер Локлір госпіталізували через передозування наркотиками.

  Хізер Локлір. Фото: IMDb

  Локлір то накидається на бойфренда, то намагається побити поліцейських, потрапляє за ґрати, а потім вирішує звести рахунки з життям. На цей західні ЗМІ повідомили, що 56-річну акторку госпіталізували за кілька годин після визволення з в'язниці (туди вона потрапила за побиття поліцейського та медичного працівника).

  Причиною госпіталізації актриси стало можливе передозування наркотиків. Разом із лікарями до будинку зірки приїхали й поліцейські, аби допомогти із госпіталізацією. Джерела повідомляють, що зірка планувала добровільно пройти курс лікування.

  Хізер Локлір госпіталізували через передозування наркотиками.

  Хізер Локлір у суді. Фото: pagesix.com

  За останній тиждень це вже друга спроба актриси звести рахунки з життям. За день до цього, у неділю, представники правопорядку та лікарі швидкої допомоги приїхали до будинку Локлір після дзвінка до її близьких. Локлір була дуже п'яна і сперечалася зі своїми рідними. Коли ж поліцейські спробували її вгамувати, вона пустила в хід кулаки, а потім ще й ударила медпрацівника. Після цього її спочатку відправили на медичний огляд до лікарні, а потім до в'язниці. Після застави у 20 тисяч доларів вона вирушила додому. Суд у цій справі відбудеться у серпні.

  Статті на тему