Спецпроекты now:

Хоакін Фенікс був заарештований за участь в кліматичному протесті - 143x46Хоакін Фенікс був заарештований за участь в кліматичному протесті - 162x46 Хоакін Фенікс був заарештований за участь в кліматичному протесті - 162x46
Шоу-бізнес, Селебріті

Хоакін Фенікс був заарештований за участь в кліматичному протесті

Разом з ним були арештовані Джейн Фонда та інші знаменитості.

45-річний американський актор був заарештований за участь в несанкціонованому мітингу по залученню уваги до проблем екології. Разом з ним були затримані ще 147 протестувальників. Про це повідомляє Variety.

Страйк, організований 82-річною активісткою й акторкою Джейн Фондою, проходив у Вашингтоні. На мітинг прийшли також 72-річний американський актор Мартін Шин, знаменитий по фільму “Апокаліпсис сьогодні”, акторки Меггі Джилленхол і Сьюзан Сарандон. Всі знаменитості були затримані в звичайному порядку.

Читайте також: Звідки взялася Грета Тунберг, і як 16-річна дівчинка може врятувати весь світ?

Хоакін Фенікс, в свою чергу, проголосив коротку заяву і привернув інтерес до впливу м’ясної і молочної промисловості на зміну кліматичної ситуації в світі. Перше, до чого закликав актор – звернути увагу на те, що ми вживаємо в якості їжі.

Я думаю, що в екологічному русі або в розмові про зміну клімату не часто говорять про те, що м’ясна і молочна промисловість є третьою за значимістю причиною зміни клімату,

– заявив Хоакін під час мітингу.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що знаменитий актор прийняв рішення носити один і той же костюм протягом усіх церемоній нагородження. Про те, чому Хоакін Фенікс прийняв таке рішення, ми розповідали тут.
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...