Спецпроекты now:

Хоакін Фенікс планує вдягати один смокінг протягом усього сезону нагороджень - 143x46Хоакін Фенікс планує вдягати один смокінг протягом усього сезону нагороджень - 162x46 Хоакін Фенікс планує вдягати один смокінг протягом усього сезону нагороджень - 162x46
Селебріті

Залучити до теми помірного споживання:Хоакін Фенікс планує вдягати один смокінг протягом усього сезону нагороджень

Таке рішення актор прийняв для того, щоб залучити людей до теми помірного споживання і проблем екології.

Пожежі в Австралії, глобальне потепління та зміна клімату в цілому – ці теми були головними під час зіркових промов зі сцени нагородження премії “Золотого глобуса”. Одним з тих, хто вирішив привернути увагу людей не словом, а ділом, був Хоакін Фенікс.

45-річний американський актор не тільки отримав нагороду за кращу чоловічу роль в драмі, але і прийняв важливе рішення. Протягом усього місяця червоних доріжок Хоакін Фенікс буде одягати одне й те саме вбрання. Таким чином, знаменитість хоче привернути загальну увагу до негативного впливу виробництва одягу на навколишнє середовище.

Читайте також: Звідки взялася Грета Тунберг, і як 16-річна дівчинка може врятувати весь світ?

Автором смокінга виступила відомий британський дизайнер Стела Маккартні, яка також відома своєю активною соціальною позицією. У своїх виробах жінка не використовує хутро і шкіру, підтримує організацію PETA, яка відстоює права тварин.

Нагадаємо, Хоакін Фенікс недавно став людиною року за версією зоозахисної організації. Раніше американський актор знявся в соціальній рекламі “МИ ВСІ – ТВАРИНИ”, а також був продюсером документального фільму «The Animal People», в якому розповів про людей, що захищають права тварин.
Понравилась статья? Оцените:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...