UA
  RU

  Ходять чутки: Аріана Гранде зустрічається з Мікі Фостером

  Редагувати переклад
  Все почалося після виходу кліпу на пісню Boyfriend.
  Ходять чутки: Аріана Гранде зустрічається з Мікі Фостер-Фото 1

  Аріана Гранде та Мікі Фостер

  10 місяців тому Аріана Гранде розлучилася зі своїм нареченим Пітом Девідсоном, який за цей час встиг підкорити серце Кейт Бекінсейл, а потім і розлучитися з нею, доки співачка залишалася одна. Зараз, здається, вона прийшла до тями після розірвання заручин з телеведучим і готова будувати стосунки. За чутками, її новим обранцем став учасник гурту Social House Мікі Фостер. Ви вже мали можливість познайомитися з ним у кліпі на пісню «Boyfriend». 


  Читайте також: АРІАНА ГРАНДЕ ВИПУСТИЛА КЛІП НА ПІСНЮ «BOYFRIEND»

  Саме після відеороботи зарубіжні ЗМІ стали висувати свої теорії про роман між Гранде та Фостером, та шукати докази у соціальних мережах. Їм вдалося знайти миле вітання Мікі, яке він опублікував у день народження Аріани:


   
   
   
   
   
  Переглянути цю публікацію в Instagram
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  У одному з найбільших людей в світі є все, що. I hope this year offers u nothing but the joy u deserve. Love u. happy birthday 💙

  Опублікувати за Mikey From Social House ⚓️🐦💙 (@bluebird)


  Ти одна з найнеймовірніших людей, яких може запропонувати всесвіт. Я сподіваюся, що цей рік принесе тобі тільки радість, на яку ти заслуговуєш. Люблю тебе. З днем ​​народження,

  - підписав посаду Мікі. 

  Аріана відповіла: "Я люблю тебе тааак сильно".   Читайте також: ХАЙДІ КЛУМ І ТОМ КАУЛІТЦ ЗІГРАЛИ ДРУГЕ ВЕСІЛЛЯ В ІТАЛІЇ

  Зображення за запитом grande social house gif


  Не хочемо робити передчасних висновків, але ці чутки можуть стати реальністю. Аріана та Мікі мали багато часу, щоб дізнатися один одного — вони разом працювали над піснями «Thank U, Next» та «7 Rings», а зараз їздять з туром США. І це ще не все: днями папараці вдалося зняти парочку, що йде рука об руку. Що ж, нам залишається лише стежити за подальшим розвитком подій!

  Традиція зворушливо вітати коханих людей із днем ​​народження підтримується й іншою парою: Жизель Бундхен відзначила 42-річчя чоловіка Тома Бреді постом-визнанням в любові. 

  Статті на тему