UA
  RU

  Холодна зброя: органи опіки зацікавилися методами виховання Анджеліни Джолі

  Редагувати переклад

  Актриса дозволяє дітям не відвідувати школу та грати у небезпечні ігри.

  Анджеліна Джолі


  Нещодавно стало відомо, що департамент прав дітей вирішив продовжити розслідування щодо методів виховання в сім'ї Джолі-Пітта. Якщо спочатку у жорстокому поводженні з дітьми підозрювали Бреда Пітта, то після опитування прислуги та родичів у представників органів опіки виникло багато запитань і до Анджеліни Джолі.

  За словами співробітників відомства, актриса дозволяє своїм дітям грати ножами, а також іншими небезпечними предметами, до яких є доступ навіть у найменших членів сім'ї. До речі, Джолі в юності сама любила подібні ігри та навіть колекціонувала холодну зброю.


  Крім того, в будинку панує повна безкарність, немає жодної дисципліни та режиму харчування. Діти сплять та харчуються коли та де захочуть.

  Читайте також: Анджеліна Джолі та Бред Пітт: історія кохання

  Але найбільше органи опіки стурбовані тим, що спадкоємці зіркової пари не відвідують школу, а займаються вдома лише за бажанням, тому уроки роблять дуже рідко.


  Вдома панує справжнє пекло: крики, верески. Діти абсолютно некеровані. З навчанням все просто: захотів зробити уроки – зробив, не захотів – не зробив,

  − оповідання одна з нянь, яка працювала у будинку Джолі.

  Раніше західні джерела повідомляли, що конфлікт між подружжям щодо методів виховання дітей якраз і полягав у тому, що Пітт вимагав дотримання порядку, тоді як Джолі дозволяла дітям робити все, що їм подобається, вважаючи, що це допоможе їм вирости сильними особами.  Внаслідок виявлених фактів розслідування, яке мало закінчитися до 20 жовтня, продовжили ще на кілька тижнів. Поліцейські вже відвідали будинок у Малібу, який знімає Джолі разом із дітьми, і провели там не одну годину.

  Бред Пітт


  Також правоохоронці прийняли рішення розширити розслідування у справі Пітта: після опитування свідків актора підозрюють у домашньому насильстві не лише стосовно дітей, а й своєї дружини. Згідно з наявною інформацією, Пітт дозволяв собі кричати на Джолі при дітях, через що вони його боялися.

  Нагадаємо, що Анджеліна Джолі подала на розлучення 19 вересня, вказавши як причину «непримиренні розбіжності». На даний момент всі шестеро дітей, як і раніше, перебувають під одноосібною опікою Джолі, а Пітту дозволено відвідувати їх тільки в присутності лікаря.

  Статті по темі:


  Бред Пітт відмовився судитися за дітей
  Сльози радості: як пройшла зустріч Бреда Пітта з дітьми
  Розлучення Анджеліни Джолі та Бреда Пітта: нові подробиці

  Фото: Gettyimages

  Статті на тему