UA
RU

Хто така Klavdia Petrivna

Редагувати переклад

Під псевдонімом Klavdia Petrivna може виступати українська співачка Марія Кондратенко. Саме вона вийшла на сцену забрати музичну нагороду, яку здобула анонімна артистка.

Хто така Klavdia Petrivna-Фото 1

У прихильників творчості співачки Klavdia Petrivna, яка зберігає анонімність, з’явилася ще одна ідея, хто насправді виступає під псевдонімом. Це може бути українська співачка Марія Кондратенко. Саме вона вийшла на сцену забрати музичну нагороду у номінації «Дебют року». У цій номінації перемогла Klavdia Petrivna. Премію вручало видання «Лірум» в Українському домі. Згодом на сторінках співачок вийшов спільний допис — фото Марії Кондратенко біля Українського дому з підписом «Хто це така?». 

Анонімна співачка Klavdia Petrivna стала популярна завдяки TikTok. Слова з її пісні «Я щаслива» процитувала Олена Зеленська під час виступу на Третьому саміті перших леді та джентльменів:

«Лікарі кажуть, що це депресія, мама каже, що я лінива».

Маша Кондратенко прославилася після виходу серіалу «Школа» у 2018 році. У 2020-му стала фіналісткою десятого сезону «Голосу країни». Відома піснями «Ванька-встанька», «Люлі-люлі», «На горі», «Вогник-вогник».

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Instagram / Klavdia Petrivna / Маша Кондратенко

Читайте також: ЛЕГЕНДАРНИЙ ХІТ ІРИНИ БІЛИК «СНІГ» ВІДТЕПЕР ЗВУЧИТЬ УКРАЇНСЬКОЮ

Статті на тему