UA
  RU

  Х'ю Грант розповів, як він ставиться до голлівудських акторів

  57-річний актор розповів, кого вважає божевільним, а кого хотів убити.
  
  Х'ю Грант розповів, як він ставиться до голлівудських акторів.

  Зовсім недавно Х'ю Грант вирішив поділитися своєю думкою щодо колег, з якими зустрічався на знімальних майданчиках. Під приціл потрапили такі актори, як Емма Томпсон, Меріл Стріп, Роберт Дауні-молодший та Рене Зеллвегер.


  Читайте також: ДРЮ БЕРРИМОР повідала про дитинство: «У МЕНЕ НЕ БУЛО РОДИНИ, Я ПРАЦЮВАЛА ЗАВЖДИ»

  Першою, кого захотів обговорити актор, стала Томпсон. Її Грант назвав «генієм», але не упустив можливості пожартувати з неї:


  Вона трохи не при своєму розумі. Вона з кожним роком стає все більш божевільною,

  - каже актор.

  Х'ю Грант розповів, як він ставиться до голлівудських акторів.


  З Еммою Томпсон кінозірка працював у таких фільмах, як «Реальне кохання» та «Розум і почуття». Це були перші фільми, в яких Х'ю Грант продемонстрував свою акторську майстерність.

  А ось Меріл Стріп дісталося від Х'ю більше, тому що крім геніальної акторської роботи, Грант зазначив, що Меріл поганий зір і вона може переплутати його з Дензелом Вашингтоном:

  Вона не дуже добре бачить, але відмовляється надягати контактні лінзи. Це призводить до того, що коли ми знімаємо сцену, я можу стати для неї Дензелом Вашингтоном.  Х'ю Грант розповів, як він ставиться до голлівудських акторів.

  Щодо чоловічої половини Голлівуду, то Х'ю Грант не особливо полюбив Роберта Дауні-молодшого. Вони разом працювали над фільмом «Королівська милість» і вже тоді їхня нелюбов зростала на очах:


  Він мене ненавидить. Він тільки глянув на мене і вже захотів убити,

  - ділитися спогадами Х'ю Грант.

  Читайте також: ОЛІМПІЯ ВАЙТМУСТАШ РОЗПОВІЛА ПРО МОТИВАЦІЮ, ІДЕАЛЬНИЙ ЧОЛОВІК І КОХАННЯ ДО МУЗИКИ


  А ось Рене Зеллвегер стала однією з найулюбленіших акторок, з якими співпрацював Грант. Після зйомок фільму «Щоденник Бріджіт Джонс» у них утворилася справжня дружба:

  Рене любить мене, а я її люблю. Вона, звичайно, у тій же категорії, що й Емма Томпсон з погляду божевілля. Але все одно вона дивовижна актриса та людина з великою душею. Якось вона надіслала мені велику кількість фотографій з оголеними жінками. Я пам'ятаю це, тому що отримав їх перед польотом до Марракеша, де альбом був конфіскований.

  У будь-якому разі, актор не хотів нікого образити, а просто вирішив пожартувати з своїх колег по цеху.

   

  Статті на тему