UA
RU

I kissed a girl: Холлі Беррі розповіла, з ким стався її перший поцілунок

Редагувати переклад
І тривав він цілих півгодини.
I kissed a girl: Холлі Беррі розповіла, з ким стався її перший поцілунок.

54-річна актриса, лауреатка премії «Оскар» та просто жінка, яка не втомлюється захоплювати, розповіла, коли відбувся її перший поцілунок. У розмові з подругою модним стилістом Ліндсі Флорес Холлі пояснила, що дебют у сфері інтимних стосунків у неї відбувся у компанії з дівчиною.

«У мене був хлопець, якого звали ЛаШон Боуд, і я хотіла поцілувати його французькою. Але я не знала, як це потрібно правильно робити, тому попросила свою найкращу подругу тих часів, показати, як потрібно правильно цілуватися по-французьки. Що вона й зробила», — згадує зірка Бондіани та інші успішні картини.

«Тому вона прийшла до мене додому і цілувала мене хвилин 30. Буквально показувала мені, як потрібно цілувати хлопця по-французьки. А наступного вечора я пішла до ЛаШона і продемонструвала свою техніку».

Читай також: Аромати для героїнь серіалу "Секс у великому місті"

Коли ж Флорес запитала Беррі, з ким із них поцілунок був кращим, акторка без зайвих сумнівів відповіла, що таки з її хлопцем.

Холлі Беррі вже давно переросла свою дитячу закоханість, встигнувши побувати кілька разів заміжня, кілька разів у стосунках, і народити двох дітей. На даний момент жінка зустрічається із музикантом Ван Хантом.

I kissed a girl: Холлі Беррі розповіла, з ким стався її перший поцілунок.

 

Нещодавно актриса поділилася фотографіями з гірськолижного курорту, на якому пара відпочивала разом минулого тижня. На одному знімку зображений 50-річний Ван Хант, одягнений у класичний костюм, а на іншому парочка стоїть обійнявшись, а на їхніх обличчях захисні маски.

У вересні анонімне джерело розповіло виданню PEOPLE, що пара зустрічається вже кілька місяців, і музикантові вже вдалося познайомитися з дітьми Холлі – 7-річним Масео-Робертом та 12-річною донькою Налою.

«Вони проводять багато разом у домі Холлі в Малібу. Здається, що вона справді насолоджується проведеним разом часом. Ван зустрівся з її дітьми, і здається дуже серйозним».

Інше джерело підтвердили, що Беррі і Хант, які разом відсвяткували день народження актриси в Лас-Вегасі в серпні, поважають один одного і мають багато спільного.

«Вони обоє дуже успішні та розумні, і все це виглядає як серйозні стосунки. Вони здаються підходящими парами», — підтвердив інсайдер.

Статті на тему