UA
RU

Ілон Маск підтвердив, що у них зі співачкою Граймс — троє спільних дітей

Редагувати переклад

Ілон Маск підтвердив, що у нього та співачки Граймс є третя дитина. Раніше батьки повідомляли лише про двох спільних дітей. 

Ілон Маск підтвердив, що у них зі співачкою Граймс — троє спільних дітей-Фото 1

Підприємець Ілон Маск і канадська співачка Граймс розповіли про те, що вони зустрічаються, у 2018 році. У травні 2020-го у пари народився син, якого назвали дивним ім’ям X Æ A-Xii. У грудні 2021-го батьки привітали доньку. Їй також дали незвичайне ім’я — Exa Dark Sideræl Musk. Дівчинка народилася від сурогатної матері. Пара розійшлася у вересні 2021 року. Кажуть, що про доньку випадково дізналися журналісти: почули дитячий плач під час інтерв’ю зі співачкою і вона розповіла про другу дитину. Появу третьої спільної дитини Маск і Граймс не афішували. Інформація з’явилася у новій біографії Ілона Маска, яку написав Волтер Айзексон. 

Ілон Маск підтвердив інформацію постом у соцмережі Х (колишній Twitter). І уточнив ім’я ще однієї спільної дитини із Граймс. Малюка звуть Tau Techno Mechanicus. Від шлюбу з письменницею Джастін Маск у бізнесмена є ще п’ятеро дітей — близнюки Вівіан і Гріффін та трійня Кай, Саксон і Даміан. Також у Маска є близнюки Страйдер і Азуре, яких народила директорка компанії Neuralink Шивон Зіліс. 

Автор: Яна Панюшкіна

Фото: Debbie Rowe / Wikimedia Commons

Читайте також: БРІТНІ СПІРС РОЗЛУЧАЄТЬСЯ З ТРЕТІМ ЧОЛОВІКОМ

Статті на тему