UA
  RU

  «Історія повторюється»: У Мережі вийшов тизер майбутнього інтерв'ю Опри Вінфрі з герцогами Сассекськими

  Редагувати переклад
  До повного викриття залишилося лише кілька днів.
  
  «Історія повторюється»: У Мережі вийшов тизер майбутнього інтерв'ю Опри Вінфрі з герцогами Сассекськими-Фото 1

   Ти мовчала чи тебе змусили мовчати? — так провокаційно починається перший рекламний ролик напередодні довгоочікуваного спілкування знаменитої американської провідної Опри Вінфрі з герцогами Сассекськими.


  З часів 2019 року, коли пара заявила про те, що поки вони не мають наміру виконувати функції представників британської королівської родини, Гаррі та Меган не давали таких важливих та повноформатних інтерв'ю.

  Проте для легендарної Опри Вінфрі дует зробив виняток. Можна тільки здогадуватися, яким шоком таке рішення подружжя стало для королеви Єлизавети II, адже всі чудово розуміють, що телеведуча не звикла церемонитися чи дотримуватися правил негласної цензури. Саме з Опрою пара подружжя потоваришувала найбільше з того часу, як вони залишили Лондон і приземлилися в Каліфорнії. Спекулюють, що Меган Маркл навіть скаже сакраментальне визнання про те, що її досвід як дружина принца був «майже нестерпним». І так, «шокуючих речей» протягом інтерв'ю також буде сказано достатньо.


  Читай також: Голлівудська класика: Знакові образи Ніколь Кідман із церемоній «Золотого глобуса»

  Незважаючи на бурю скандалів, обурень і взаємних звинувачень, які пішли за переїздом Гаррі і Меган, зараз принц явно дає зрозуміти, що він не має жодних жалю щодо свого рішення розпочати нове життя за межами Великобританії.

  «Я просто дуже радий зараз перебувати тут з вами, розмовляти з тобою, бути поряд зі своєю дружиною. Тому що я не можу уявити, якого їй (принцесі Діані) було переживати все це багато років тому абсолютно однією, бо навіть для нас двох це дуже важко, але хоча б ми маємо. Історія повторюється», — висловив найбільше побоювання принц Гаррі, звинувачуючи британську пресу в нездоровому інтересі до членів королівської сім'ї.


   

  Джерело, наближене до сім'ї, пояснило, що протягом інтерв'ю Гаррі та Меган розкажуть про те, як ментальне здоров'я стало найважливішим, і як відношення медіа вплинуло на їхній психологічний стан. Тим більше, що принц Гаррі під час інтерв'ю з Джеймсом Корденом вже згадував саме про цей аспект життя члена монаршої сім'ї.  «Це було справді складне оточення, в якому ми були. Думаю, багато хто це бачив. Ми всі знаємо, якою може бути британська преса – вона руйнувала моє здоров'я. Я розумів, що вона є токсичною. Тому я вчинив так, як зробив би будь-який чоловік чи батько – мені потрібно було забрати свою сім'ю».

  Нагадуємо, що 14 лютого Гаррі та Меган оголосили про те, що вони збираються вдруге стати батьками, а через тиждень заявили про те, що офіційно припиняють працювати як представники Корони.


  Інтерв'ю герцогів Сассекських з Опро Вінфрі вийде в ефірі CBS 7 березня.

  Статті на тему