UA
RU

Відомі подробиці нового роману Ліама Хемсворта

Редагувати переклад
Ліам Хемсворт, здається, зовсім перестає сумувати за Майлі.

Відомі подробиці нового роману Ліама Хемсворта-Фото.

Ліам Хемсворт став дедалі частіше потрапляти в об'єктиви папараці разом зі своєю новою обраницею. Нагадаємо, нею стала актриса Меддісон Браун, відома по ролі у фільмі «Чужа країна» з Ніколь Кідман і серіалу «Династія».

На відміну від Майлі Сайрус, екс-дружини актора, він ніяк не коментує своє особисте життя, а тим більше не публікує спільні фото в Мережі. Але пресі все ж таки вдається дізнаватися деталі його роману з Браун.

Читайте також: Коді Сімпсон прокоментував стосунки з Майлі Сайрус

Відомі подробиці нового роману Ліама Хемсворта-Фото.

Меддісон Браун

Хемсворт та його нова кохана родом із Австралії, але вони познайомилися зовсім недавно через спільних друзів. Як повідомляють джерела, актор не поспішає вступати в серйозні стосунки, тому що хоче краще впізнати обраницю. 

Вони знають один одного всього кілька тижнів, але чудово ладнають. У них багато спільних інтересів, особливе місце серед яких займає, звичайно, любов до рідної Австралії та пляжів. Зближує їх та акторська професія. Вони дуже мила пара,

— розповіло джерело журналістам Люди.

До речі, за час їхнього розставання у Сайрус вже було як мінімум два романи: з Кейтлін Картер і Коді Сімпсоном.

Варто зазначити, що Ліам та Сайрус розлучилися через шість місяців шлюбу. Актор переживав розлучення з екс-дружиною, тому ніхто не очікував, що невдовзі ми почуємо про його новий роман. Але, мабуть, Браун знайшла ключ до серця Ліама.

Статті на тему