Edit page title Кайлі Дженнер вагітна вдруге
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Кайлі Дженнер вагітна вдруге

Редагувати переклад
У сім'ї Кардаш'ян-Дженнер знову очікується поповнення.

Цього року Кайлі Дженнер встигла не лише презентувати свою нову колекцію. купальників, але й знову завагітніти. Вона та її бойфренд Тревіс Скотт, з яким дівчина возз'єдналася на початку літа, стануть батьками вдруге.

Кайлі Дженнер вагітна вдруге - Фото 1

Instagram/@kyliejenner

Знаменитість ніяк не афішувала своє становище, але уважні шанувальники помітили, що Кайлі публікувала архівні фотографії в соціальні мережі, тому що вони відрізнялися від того, що знаменитість викладала у сторіс.

Також ґрунт для роздумів підкинув трансгендерний батько зірки Кейтлін Дженнер, який повідомив виданню Page Six про майбутнє поповнення у великій медійній сім'ї.

Сама Дженнер неодноразово обмірковувала перспективу поповнення і хотіла, щоб у Стормі був брат чи сестра.

Я хочу, щоб у мене було семеро дітей, але тільки не зараз,

— впевнено заявила зірка у прямому ефірі своєї найкращої подруги Анастасії Караніколау.

Також в одному з інтерв'ю Кайлі зізналася, що її друзі тиснуть на неї, щоб народити ще одну дитину.

Мої друзі часто тиснуть на мене з цього приводу. Вони дуже люблять Стормі. Я не заперечую того факту, що хочу ще дітей і замислююся над тим, щоб подарувати їй брата чи сестру, але не зараз,

- повідомила вона.

Читайте також: Розі Хантінгтон-Уайтлі та Джейсон Стетхем чекають на другу дитину

Схоже, що час настав і пара знову готова стати батьками. Нагадаємо, що Тревіс Скотт та Кайлі Дженнер почали зустрічатися у 2017 році, а у 2019 році вони розлучилися, коли їхній спільній доньці було всього півтора роки. Повідомлялося, що знаменитості розійшлися через постійні зради співака, але зараз пара переосмислила свої стосунки та вирішила почати все з чистого аркуша.

Статті на тему