UA
RU

Кайлі Дженнер офіційно підтвердила новини про свою вагітність 

Редагувати переклад
А заразом ще й показала, як виглядає її тіло, що округлілося. 

24-річна телезірка і власниця імперії краси не тільки на відео зізналася в тому, що чекає на другу дитину, а й підтвердила слова діями, показавши живіт, що округлився. Вона та її хлопець Тревіс Скотт, а також їхня старша дочка Стормі разом з'явилися у ролику, який дівчина запостила в інстаграм. 

У 90-секундному відео Кайлі погладжує свій живіт, а також не соромлячись демонструє його значні розміри на камеру. У змонтованому ролику Дженнер також позує в ідеальній чорній сукні з вирізом у стратегічно важливому місці - на животі. 

Миле відео закінчується тим, що 3-річна Стормі ніжно цілує мамин живіт і обіймає Кайлі. 

Кайлі Дженнер офіційно підтвердила новини про свою вагітність.

Дженнер не стала обтяжувати себе розлогими підписами до відео, вирішивши залишатися небагатослівною, додавши лише емоджі білого серця та вагітної жінки. Звісно, ​​30-річного Скотта Кайлі також не забула відзначити. 

Новини про те, що Кайлі Дженнер чекає на другу дитину, циркулюють вже кілька тижнів. Різноманітні джерела повідомляли про те, що дівчина знову вагітна, а фанати шукали підказки у найнесподіваніших моментах її життя. Проте, тепер власниця численних брендів імені себе підтвердила новини про очікування другої дитини. Нагадуємо, що Кайлі та Тревіс лише недавно знову зійшлися після розриву у жовтні 2019 року. 

«Кайлі вагітна вже кілька місяців. У неї дуже милий животик. Вона неймовірно схвильована”, - стверджував інсайдер ще до того, як Дженнер сама підтвердила новини. Також анонім говорив про те, що зараз бізнесвумен воліє якнайбільше часу проводити зі своєю сім'єю, тримаючись подалі від публіки та папараці.

Читай також: SHEEZEN SS'22: Нова колекція українського sustainable-бренду.

«Вона вже давно хотіла, щоб у Стормі з'явились брат чи сестра. Їй подобається бути матір'ю. Вона неймовірно щаслива, що вони з Тревіс знову чекають поповнення. Вона насолоджується моментами вагітності на відстані від громадськості. Кайлі проводить час тільки з найближчими друзями та сім'єю”.

Кайлі Дженнер офіційно підтвердила новини про свою вагітність.

Дженнер, яка народила Стормі у лютому 2018 року, щиро визнавалася раніше, що вона сподівається на те, що вона матиме більше дітей. 

У квітні під час живої дискусії з подругою в інстаграмі Кайлі говорила, що хоче щонайменше 7 дітей, але не зараз. 

У жовтні 2020 року Дженнер розповіла Джеймсу Чарльзу, що вона думає щодо чергової вагітності. 

“Я так сильно хочу мати більше дітей. Насправді, я щодня думаю про це, я просто не знаю, коли це станеться. Я не планую нічого — я не маю на це часу. Не можна ж не хотіти ще дітей. Бути батьком — складно, адже ти думаєш про те, як постійно чинити правильно”. 

Минулого місяця анонімне джерело говорило про те, як Кайлі воліє насолоджуватися вагітністю. 

Кайлі Дженнер офіційно підтвердила новини про свою вагітність.

“У неї все виходить. З того часу, як Кайлі завагітніла, вона намагається зупинитися, і більше відпочивати. Але вона все одно дуже зайнята, виховуючи Стормі та займаючись своїм брендом. Хоча, здається, їй все подобається. Вона виглядає щасливою. Вона дуже схвильована через зростаючий живот, і постійно показує його своїм друзям. Так мило бачити Кайлі настільки одухотвореною”. 

 

Статті на тему