UA
  RU

  Кайлі Дженнер привітала з днем ​​народження дочка Стормі 

  Редагувати переклад
  На честь малюка бізнесвумен опублікувала зворушливе відео Tik Tok. 
  
  Кайлі Дженнер привітала з днем ​​народження дочка Стормі Фото 1

  Дочка Кайлі Дженнер Сторми Вебстер стрімко зростає. У понеділок 23-річна бьюті-магнат опублікувала в Tik Tok милий фотомонтаж на честь третього дня народження дочки. 


  У відео показані милі моменти життя Сторми протягом останніх років – від новонародженої до малечі. 

  Батько дівчинки Тревіс Скотт, який більше не зустрічається з Дженнером, також був включений до списку імен, важливих для щасливої ​​мами. Нагадуємо, що у лютому 2018 року Дженнер оголосила про народження своєї першої дитини після місяців приховування вагітності. 


  Читай також: Актриса Еван Рейчел Вуд звинувачує Меріліна Менсона у насильстві та жорстокому поводженні

  «Мені дуже шкода, що я тримаю вас у невіданні через всі припущення», — написала Дженнер на той час у соціальних мережах. «Я розумію, що ви звикли бути залученими до всіх моїх подорожей». 

  Кайлі Дженнер привітала з днем ​​народження дочка Стормі Фото 2


  Вона продовжила: «Моя вагітність була тим моментом, який я не хотіла показувати всьому світу. Я знала, що мені потрібно підготуватися до нової ролі на все життя позитивним, вільним від стресу і здоровим способом, який я тільки знала. Не було жодних проблем, жодного великого оплачуваного викриття, яке я планувала. Я знала, що моя дитина відчуватиме кожен стрес і всі емоції, тому я вирішила вчинити саме так заради нового маленького життя і нашого щастя». 

  До другого дня народження Сторми Дженнер виклалася на повну, влаштувавши тематичну вечірку «StormiWorld», до сценарію якої увійшли сюжети, натхненні «Холодним серцем» та «Троллями». Залишається невідомим, як саме родина Кардаш'ян-Дженнер відзначить новий день народження малюка на тлі пандемії COVID-19, що триває. 

     Статті на тему