UA
RU

Кайлі Дженнер розсекретила ім'я своєї новонародженої дитини

Редагувати переклад

2 лютого сімейство Кардаш'ян-Дженнер поповнилося ще однією маленькою людиною.

Кайлі Дженнер розсекретила ім'я своєї новонародженої дитини.

Instagram/@@kyliejenner

Кайлі Дженнер, яка вже не приховувала свою другу вагітність, вирішила, що її шанувальники заслуговують на знати стать та ім'я нового члена її сім'ї. Через дев'ять днів після народження другої дитини, Кайлі розповіла, що у неї та її бойфренда Тревіса Скотта народився хлопчик і іменували його як Вулф Вебстер. Про це Дженнер повідомила у своєму сторісі на особистій сторінці в Інстаграм.

Чому пара обрала саме таке ім'я для малюка – вони не пояснили, хоча з першою донькою Штормі та сама історія. Цікаво ще те, що Вулф народився наступного дня після дня народження 4-річної Штормі. 

Нагадаємо, що Дженнер довгий час не розкривала стать майбутньої дитини, але багато її шанувальників припускали, що молода мільярдерка чекає на хлопчика. Так і вийшло! Добре, що цього разу Дженнер не приховувала від допитливих очей свою вагітність і постійно публікувала фото і відео в сторис, де вона з формами, що пристойно округлилися.

Читайте також: Результат на обличчя: Приянка Чопра показала перші знімки себе у ролі мами

Варто зазначити, що це друга дитина у Кайлі Дженнер та Тревіса Скотта, хоча офіційно пара ще не узаконила свої стосунки. Більше того, вони то розходяться, то сходяться, але як би там не було, знамениті батьки намагаються підтримувати теплі стосунки заради дітей. 

Статті на тему