UA
  RU

  Кайя Гербер поділилася фотографіями своєї мами Сінді Кроуфорд у молодості 

  Редагувати переклад
  Юна манекенниця привітала супермодель 1990-х із 55 днем ​​народження.  
  
  Кайя Гербер поділилася фотографіями своєї мами Сінді Кроуфорд у молодості - Фото 1

  РРРРСС Гербер святкує день народження своєї чудової мами Сінді Кроуфорд. На честь 55-го дня народження супермоделі 1990-х та музи численних дизайнерів 19-річне малятко РРРРСС у неділю виставила кілька фото Сінді у молодості. 


  “З днем ​​народження, моя красива мати. Ти — людина, яка змушує мене трудитися вдвічі сильніше і жінка, яка з кожним роком стає лише красивішою. Я можу тільки сподіватися, що колись буду такою, як ти. Я люблю тебе”, — підписала Гербер піст, виставивши знімок Кроуфорд у її молоді роки. 

  В сторіз ж красуня-дочка виставила ще кілька знімків із гламурного життя супермоделі. Дівчина назвала 55-річну Сінді супермамою, а також своїм стильним двійником. 


  "І вона ще красивіша своєю душею, ніж зовнішністю", - написала дівчина великими літерами. 

  Кайя Гербер поділилася фотографіями своєї мами Сінді Кроуфорд у молодості - Фото 2

  Читай також: Принцеса Євгенія показала новонародженого сина і назвала його ім'я 


  В особистому есе для листопадового номера Мода  2019 Гербер сказала, що для неї порівняння з мамою - найкращий комплімент.  

  “З першого дня в індустрії людей часто вражало, як сильно я нагадую свою маму. З віком це відбувається ще частіше. І справа не лише у візуальній складовій: у нас, схоже, все — від манери до голосу. Найбільший комплімент для мене коли хтось каже, що я дію, як мама. Якщо не брати до уваги її красу та харизму, мама завжди була для мене героєм та рольовою моделлю через те, як вона ставиться до людей і як бачить світ наскрізь. Це те, за що я найбільше їй вдячна”. 

  Раніше цього місяця Кроуфорд вже удостоїлася численних хвалебних постів від свого чоловіка Ренді Гербера, з яким модель прожила 22 роки.   Кайя Гербер поділилася фотографіями своєї мами Сінді Кроуфорд у молодості - Фото 3

  "Щодня - день святого Валентина, якщо я прокидаюся поруч з тобою", - написав чоловік під знімком своєї другої половинки. 


  У своїй власній посвяті Кроуфорд додала, що її чоловік все ще той самий, найкращий і єдиний навіть після стількох прожитих разом років. 

  “З днем ​​святого Валентина Ренді Гербер. Я пишаюся тим, яке життя ми створили. Навіть коли світ йде наперекосяк, ми об'єднуємо сили, і разом можемо пройти через все, що завгодно. Я люблю тебе".  

  Статті на тему