Edit page title Кайлі Дженнер - кумир нового покоління і наймолодша мільярдерка
Edit meta description Розповідаємо, як Кайлі вдалося стати не просто ще однією дівчиною з клану Кардаш'ян-Дженнер та потрапити до рейтингу Forbes. До сімейства&helli

Close edit interface
UA
RU

Кайлі Дженнер - кумир нового покоління і наймолодша мільярдерка

Розповідаємо, як Кайлі вдалося стати не просто ще однією дівчиною з клану Кардаш'ян-Дженнер та потрапити до рейтингу Forbes. 

Кайлі Дженнер фото

До сімейства Карадшьян-Дженнер можна ставитися як завгодно, але безглуздо заперечувати той факт, що ці жінки вміють заробляти.

Згідно з рейтингом ForbesКайлі Дженнер стала наймолодшим мільярдером у світі у 21 рік. Раніше цей статус у 23 отримав Марк Цукербург. Поставити новий рекорд тепер буде складно, якщо взагалі можна здійснити. Але як дівчині вдалося досягти такого успіху та обігнати засновника Facebook, не загубитися на тлі сестер та підкорити весь світ своєю безпосередністю? Розповідаємо історію Кайлі Дженнер.

Читайте також: Знаменитості поділилися своїми секретами успіху

 

перша популярність

Коли ти народилася в сім'ї Карадшьян-Дженнер, то перша популярність надходить дуже рано. Так було і у випадку з Кайлі. Дівчина з'явилася в реаліті-шоу Сімейство Кардаш'ян (Keeping Up with the Kardashians) у віці десяти років. Потім були фотосесії для журналів, зйомки для рекламних кампаній і навіть власна лінія одягу разом із сестрою Кендал.

Кайлі Дженнер - кумир нового покоління та наймолодша мільярдерка-Фото 2

Сторми, дочка Кайлі Дженнер

Молода мати

Новина про вагітність Кайлі приховувала до останнього, що складно з огляду на статус знаменитості, яка регулярно виходить у світ і активно веде соціальні мережі. Незважаючи на всю свою відкритість і демонстрацію життя мільйонам людей, потаємні моменти Кайлі вважає за краще зберігати потай якнайдовше або зовсім не афішувати.

Майже дворічна дочка Кайлі Сторім – її віддушина. Звичайно, наймолодша мільярдерка з величезним статком має можливість найняти оберемок кращих нянь, але пускати ситуацію на самоплив — точно не девіз Кайлі.  

Сила сім'ї

Коли твої сестри не менш популярні, ніж ти сам, великий ризик заздрощів, але Кайлі це не загрожує. Звичайно, ми навряд чи дізнаємося про те, як справи всередині великого сімейства, але ділити дівчині з іншими точно нічого. Ми часто бачимо Кайлі та Кендал разом на червоних доріжках та заходах, тому сумніватися в них не варто.

косметика Кайлі Дженнер фото

Чому косметика Кайлі настільки успішна?

Минулого року виторг від косметичного бренду Kylie Cosmetics склав 360 мільйонів доларів. Загальна вартість компанії, за оцінками Forbes, становить щонайменше 900 мільйонів доларів. Ключ до успіху від продажу косметики є низькими витратами на виробництво. Компанія була створена в 2015 році і з того часу не набула величезного штату.

У Kylie Cosmetics працює лише 12 співробітників, п'ять із яких позаштатні. Створення упаковки та виробництво віддали на аутсорсинг компанії Seed Beauty. Донедавна косметика продавалася лише онлайн, але після підписання договору з рітейлером Ulta Beauty Inc її можна знайти у всіх американських штатах. Завдяки цьому виторг збільшився з 2017 по 2018 рік на 9%. 

Читайте також: Від Джефа Безоса до Мішель Обами: найкращі кар'єрні поради успішних людей

Кайлі Дженнер - кумир нового покоління та наймолодша мільярдерка-Фото 4

Сила соціальних мереж

Все завдяки силі соціальних мереж. У мене було досить потужне охоплення ще до того, як я щось почала.

Навіть у період онлайн-продажів косметика Кайлі мала величезну популярність. Першу колекцію розкупили лише за 30 секунд! Але це легко пояснити: в Instagram-акаунті Кайлі 128 мільйонів передплатників, а один рекламний пост у неї коштує 1 мільйон доларів. Не дивно, що за один рік компанія виросла до прибутку розміром 307 мільйонів. 

Фото: instagram.com/kyliejenner/

Статті на тему