UA
RU

Як королівська родина відреагувала на народження Лілібет — дочки Гаррі та Меган 

Редагувати переклад
І наскільки доречною є подібна неприкрита маніпуляція почуттями Єлизавети II? 

Вітаємо? Упевнені, що незважаючи на появу в і без того величезній королівській сім'ї нового її члена, британські монархи не такі вже й задоволені черговою спекуляцією Гаррі та Меган. 

Герцоги Сассекські опублікували повідомлення з радісного приводу на власному веб-сайті: “Четвертого червня ми були благословенні появою світ нашої дочки — Лілі. Вона більше, ніж усе, що ми могли собі уявити. Ми залишаємось вдячні всім людям по всій земній кулі, які посилали нам свою любов і молитви. Велике спасибі за доброту і підтримку протягом дуже особливого часу для нашої сім'ї”. 

Після новин про народження доньки пари, Букінгемський палац виступив із заявою, в якій привітав принца Гаррі та новонароджену доньку Меган Маркл. 

«Королева, принц Уельський та герцогиня Корнуолська, а також герцог та герцогиня Кембриджські були поінформовані. Вони раді звістю про народження доньки у герцога та герцогині Сассекських», — йдеться у заяві, опублікованій у неділю, 6 червня. Принц Вільям та Кейт Міддлтон написали в Instagram: «Ми всі раді щасливій новині про народження малюка Лілі. Вітаємо Гаррі, Меган та Арчі».

Читай також: Зірка серіалу "Всі жінки відьми" Роуз Макговен розповіла про боротьбу з депресією 

Крім того, принц Чарльз і Каміла також опублікували заяву, в якій значилося: «Вітаємо Гаррі, Меган та Арчі з прибуттям солодкої малечі Лілібет Діани. Бажаємо їм удачі у цей особливий час».  

Пізніше того ж дня принцеса Євгенія, яка народила свою першу дитину на початку лютого, поділилася зворушливим повідомленням у сториз у Instagram, написавши: «Вітаю, дорогі кузени. Ми дуже щасливі за вас».  

Серцева данина поваги від королівської родини відбулася майже через два місяці після того, як принц Гаррі возз'єднався зі своїми близькими на похороні принца Філіпа 17 квітня. Це був перший раз, коли герцог Сассекський відвідав свою сім'ю після того, як він і Меган розповіли про всю "брудну білизну" монархів в інтерв'ю з Опро Уінфрі.  

Як королівська сім'я відреагувала на народження Лілібет — дочки Гаррі та Меган.

"Ця поїздка була покликана вшанувати пам'ять його діда і підтримати його бабусю та родичів", - сказав тоді. Harper's Bazaar джерело, близьке Гаррі. "Це був період часу, орієнтований на сім'ю". 

Інсайдер зазначив, що з принцом Чарльзом або принцом Вільямом "невирішені питання докладно не розглядалися", проте приїзд Гаррі "дещо зламав лід для майбутніх переговорів". Як пояснило джерело, «родина просто відклала свої проблеми убік, щоб зосередитися на тому, що справді мало значення».  

Меган, яка на той час була вагітна, не могла бути присутньою на службі, тому що лікар порадив їй не їздити за кордон.  

«Меган хотіла б мати можливість прилетіти до Великобританії, щоб підтримати свого чоловіка, але їй порадили цього не робити через її вагітність», — раніше повідомило джерело, близьке до колишньої зірки «Форс-мажорів». 

«Вона відкинула б убік всі напружені і натягнуті стосунки з сім'єю, щоб бути там із Гаррі». 

Як королівська сім'я відреагувала на народження Лілібет — дочки Гаррі та Меган.

Поки невідомо, які на даний момент відносини між парою і королівською сім'єю, але ясно, що вони все ще віддають шану походженню Гаррі. За словами представника принца Гаррі та Меган Маркл, вони дали своїй дівчинці ім'я на честь королеви Єлизавети II та покійної матері принца Гаррі – принцеси Уельської Діани. 

“Лілі названа на честь своєї прабаби, її Величності Королеви, до якої рідні часто зверталися у зменшувально-пестливій формі – Лілібет. Її друге ім'я було обрано для того, щоб вшанувати пам'ять її бабусі-принцеси Уельської. Це друга дитина для пари, яка вже виховує дворічного сина Арчі Харрісона Маунтбеттена-Віндзора. Герцог і герцогиня Сассекські посилають вам свої добрі побажання та молитви, сподіваючись, що і ви проведете зі своєю сім'єю такий самий гарний час, як проводять вони”.   

Народження дочки пари відбулося менш ніж через місяць після того, як їхньому сину Арчі Харрісону у травні виповнилося 2 роки.  

«Було б здорово мати дитину будь-якої статі, але спочатку появу хлопчика, а потім дівчинки — чого ще можна бажати? Але тепер маємо сім'ю. Четверо нас і двох собак — це здорово», — сказав принц Гаррі під час інтерв'ю з Опро Вінфрі в березні 2021 року. 

Статті на тему