UA
  RU

  Kalush Orchestra показавши кліп на пісню «Стефанія», який знімали у Бучі, Ірпені, Гостомелі та Бородянці

  Редагувати переклад
  Калуський оркестр показавши кліп на пісню «Стефанія», яку знімали у Бучі, Ірпені, Гостомелі та Бородянці.
  Калуш

  Фото: facebook.com/kalush.official

  «Доолись я посвятивши цю пісню мамі, але коли почалася війна, ця пісня набула нового змісту. Якщо Стефанія тепер є гімном нашої війни, я хотів би, щоб вона стала гімном нашої победы», - Написав Kalush.


  Відразу після перемоги на «Євробаченні-2022» українські музыканти оголосили про прем'єру відео. 

  Європейські букмекери ще до початку змагань пророкували перемогу українському гурту. Під час виступу у фіналі фронтмені гурту Олег Псюк виголосив зі сцени: "Save Mariupol, save Azovstal now!". Соцемережі почали рясніти повідомлення про можливу дискваліфікацію артистів, в тому смілий патріотичний заклик не вплинув на рішення жюрі. За ті привернув увагу світу до українських військових — пошук у Google за запитом «Azovstal» виріс у кілька разів. Також активно почали цікавитись словом Mariupol.


  Після оголошення перемоги українського гурту на «Євробаченні» у багатьох регіонах України було оголошено повітряну тривогу. російські оккупанти випустили ракети по Львівській області, у соцмережах оккупанти ширили фотографії снарядів, на яких маркером були виведені слова заклику фронтмена Kalush. Так ніцо та цинічно рф «привітала» українців з перемогою у пісенному конкрсі. 

  Читайте також: ПОБАЧИТИ ВОЇНІВ З “АЗОВСТАЛІ”: ПІДПИШИТИ ВІДКРИТТІВ ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ ДО ООН 


  Статті на тему