Edit page title Kalush Orchestra продали свою переможну статуетку з Євробачення за 900 тисяч доларів
Edit meta description Kalush Orchestra продали свою переможну статуетку з Євробачення за 900 тисяч доларів - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Kalush Orchestra продали свою переможну статуетку з Євробачення за 900 тисяч доларів

Редагувати переклад

Ці кошти підуть на покупку обладнання для ЗСУ.

Ще перед перемогою хлопці з українського гурту Kalush Orchestra пообіцяли, що продадуть хрустальну статуетку і тепер дотрималися свого слова.

Kalush Orchestra продали свою переможну статуетку з Євробачення за 900 тисяч доларів.

На благодійному аукціоні, організованому Сергієм Притулою, переможна статуетка найшла свого іншого власника. Ним стала українська криптовалютна біржа Whitebit, яка зробила найбільшу ставку у криптовалюті у розмірі 900 тисяч доларів. Саме така ціна стала справедливою для хрустального кубка з Євробачення. Цією новиною хлопці з Kalush Orchestra поділилися на своїй сторінці у Фейсбуку. 

Друзі, ви неймовірні! Ми вдячні кожному з вас, хто донатив кошти на цей аукціон, і особливо вдячні команді Whitebit, які викупили кубок за 900 000$ та з цього моменту стають правовласниками нашого кубка. Підпишитися на них, вони справді цього заслужили. Слава Україні! Слава ЗСУ!

— йдеться у повідомленні.

Читайте також: Еллен Дедженерес зробила пожертву у 30 тисяч доларів для українців

Ці гроші підуть на купівлю трьох безпілотників для ЗСУ. Також раніше фронтмен гурту Олег Псюк продав продав свою фірмову рожеву панаму, а кошти теж перенаправили на потреби Збройних Сил України.

Нагадаємо, що Kalush Orchestra навіть зі сцени Євробачення 2022 у Турині закликали світову спільноту зберегти Маріуполь та Азовсталь, незважаючи на те, що такий жест міг вартувати гурту дискваліфікації в конкурсі. Але, як результат, український гурт переміг і продовжує підтримувати нашу армію. 

Статті на тему