UA
RU

Каміла Кабельо та Шон Мендес розійшлися

Редагувати переклад
Життя – така непередбачувана річ: хтось сходиться, а комусь не судилося бути разом.
Каміла Кабельо та Шон Мендес розійшлися-Фото 1

Кажуть, що кохання живе три роки, але у випадку Камілі Кабельо та Шона Мендеса, її термін придатності — два роки. Вчора, 17 листопада, пара оголосила, що не разом. Про це вони повідомили через особистий обліковий запис співака в соціальних мережах.

Шон Мендес розмістив зізнання у сторіс, де вказав, що більше вони з Камілою не у стосунках, але, як і раніше, залишаються добрими друзями.

Привіт, хлопці, хочемо повідомити, що ми вирішили припинити наші романтичні стосунки. Ми почали їх як найкращих друзів і залишимося найкращими друзями. Ми дуже цінуємо вашу підтримку від початку і надалі. Каміла та Шон,

- йдеться в заяві.

З якої причини знаменитості вирішили розійтися, поки невідомо, але факт залишається фактом — пара дала офіційну заяву про розрив.

Каміла Кабельо та Шон Мендес розійшлися-Фото 2

Ще зовсім недавно в мережі з'явилися чутки про те, що Шон зробив пропозицію Каміле, оскільки на її безіменному пальці було виявлено обручку. Але актриса і співачка спростувала цю інформацію на шоу Джиммі Феллона і сказала, що навіть не підозрювала про те, як просте кільце може спровокувати стільки розмов: “Клянусь, я не знаю, на якій руці має бути обручка, тому іноді я просто одягаю його на безіменний палець», - сказала вона.

Читайте також: Офіційно разом: Зендая та Том Холланд підтвердили, що вони пара

Нагадаємо, що Каміла Кабельо та Шон Мендес почали зустрічатися у 2019 році. Але справжню популярність пара набула під час карантину: їх часто зустрічали за спільними прогулянками та грою у комп'ютерні ігри. Отже, можна було з упевненістю сказати, що їхні стосунки були міцними (чого вже казати, вони пережили спільний локдаун). Але, ніщо не вічне.

Статті на тему