UA
  RU

  Каньє Вест, Агілера та інші музиканти знялися зі своїми дітьми для відомого глянцю

  Редагувати переклад
  Відомі музиканти та його сини знялися для вересневого Harper's Bazaar. 
  Каньє Вест, Агілера та інші музиканти знялися зі своїми дітьми для відомого глянцю.

  Агілера з дітьми. Фото: instagram.com/harpersbazaarus

  Журнал Harper's Bazaar представив у соцмережі свій вересневий номер, присвячений музичним іконам із їхніми дітьми. Як моделі виступили Каньє Вест з дочкою Норт і сином Сейнтом, Лайонел і Ніколь Річі, Стівен і Лів Тайлер, Крістіна Агілера з сином Максом і донькою Саммер, Мерайя Кері з близнюками Монро та Морокканом.

  Також для видання знялися музиканти Брюс Спрінгстін, Біллі Айдол та Еріка Баду з дітьми. Крім того, у фотосесії взяли участь доньки легенд Майкла Джексона та Кіта Річардса — Періс Джексон, Теодора та Олександра Річардс.

  Зйомкою керувала стиліст Карін Ройтфельд – міжнародний редактор моди Harper's Bazaar. Автором фотографій став Маріо Сорренті. Обкладинку журналу прикрасив репер Каньє Вест. На чорно-білому знімку він тримає своїх дітей – на руках Сейнта, а на плечах – Норт.

  Також Harper's Bazaar поділилися кадром зі зйомки Крістіни Аґілери з її дітьми. Шанувальники не відразу впізнали зірку відразу: схоже, що співачка зробила деякі процедури, що змінили риси її обличчя.

  Мені подобається бути матір'ю та оточувати своїх дітей турботою. Я пам'ятаю, що перш за все саме це моя основна робота»,— розповіла співачка.

  Також журнал опублікував відео, змонтоване із кадрів зйомки. У ролику, який триває менше двох хвилин, зайняті всі учасники зйомки:

  Нагадаємо, Крістіна Агілера та Джиммі Феллон заспівали в метро.

  Статті на тему