UA
RU

Каньє Вест “заприсягся” відновити свою сім'ю 

Редагувати переклад
Цікаво, як на це відреагує Кім Кардащ'ян та її новий хлопець – Піт Девідсон. 

Каньє Уест "поклявся" відновити свою сім'ю -Фото 1

Каньє (чи краще називати його тепер таки Йє?) поклявся, що буде поряд зі своєю сім'єю під час свят 2021 року. 

У середу Вест заявив, що хоче знову зібрати свою сім'ю по шматочках, і знову об'єднається з Кім та їхніми 4 дітьми. Своїми пристрасними планами на майбутнє він поділився, відвідавшиLA Mission, де також сказав про те, наскільки важливо перебуває поруч зі своїми коханими.  

“Зараз – саме час возз'єднати сім'ї напередодні Дня подяки. Все, найважливіше полягає у сім'ї. Сьогодні вранці я відчував себе благословенним, бо маю можливість прокинутися, позайматися спортом, сісти в машину та поїхати побачитися зі своєю дружиною та дітьми. Так все вірно. Я сказав зі своєю дружиною та моїми дітьми, і я хочу, щоб кожен помолився за мою сім'ю. 

Здається, репер дуже серйозно налаштований повернутися до Кім, яка нещодавно почала зустрічатися з комедіантом Пітом Девідсоном. Каньє сказав, що він вірить, що люди можуть змінюватись. 

“Господь хоче, щоб ми вірили в те, що все може бути прощене у всіх відношеннях. Ми помилялися. Я зробив помилки. Я публічно робив вчинки, які не можна пробачити для мене як для чоловіка. Але я тут, щоби змінити цю історію”. 

Каньє та Кім розлучилися раніше цього року, і на даний момент Кардашьян живе в їхньому загальному особняку вартістю 23 мільйони доларів. Однак, Йе під час промови зазначив, що у нього є будинок поруч із їхнім колишнім маєтком, тому він може бачитися зі своїми дітьми так часто, як сам того забажає. 

Каньє Уест "поклявся" відновити свою сім'ю -Фото 2

Читай також: Джіджі Хадід кардинально змінила імідж після розлучення з Зейном Маліком 

Номінант премії "Греммі" пояснив, що зараз він намагається висловлювати себе найрозумнішим і спокійнішим способом. Чоловік додав, що йому здається важливим, щоб люди побачили цінність спільності сімей. 

“Я говорю це тому, що може скластися враження, що якщо ворог може посварити Кіммі, то мільйони сімей подумають, що таке розставання – нормально. Коли Господь знову об'єднає Кіммі, інші сім'ї побачать, що можна подолати, як і травматичний розрив”. 

Йе раніше сказав, що поки він не готовий здатися, і відмовитися від шлюбу з Кім. 

“Зрештою, мені все ще не прийшли документи, тому я збираюся скористатися цим, і зберегти свою сім'ю разом”. 

Також репер додав, що їхні діти бажають бачити батьків разом. 

Однак, джерело, наближене до Кім, у листопаді розповіло, що телезірка вже давно вирушила від них з Каньє відносин, і не має наміру сходитися з ним знову. Інше джерело підтвердило інформацію, сказавши, що Кім багато разів намагалася врятувати свій шлюб, і нарешті досягла точки неповернення.  

 

Статті на тему