UA
  RU

  Каньє Вест розповів, як упорався із суїцидальними думками

  Редагувати переклад
  Ця тема досить близька та болісна для американського репера.
  Каньє Вест розповів, як впорався із суїцидальними думками.

  Каньє Вест. Фото: Getty Images

  Нещодавно 41-річний Каньє Вест потрапив до лікарні з ускладненнями після грипу. У чоловіка Кім Кардаш'ян був час, щоб поміркувати над своїм життям, і він поділився особистим зі своїми передплатниками в соцмережі. Чоловік почав писати досить відверті тексти. Причиною таких вчинків може бути біполярний розлад, який йому діагностували нещодавно. Цього разу він поділився своїми думками про самогубство:

  Нещодавно я подивився документальний фільм про Олександра Маккуїна. І знайшов щось спільне із його життям. Я знаю, яке це, коли ти хочеш взяти своє життя назад до рук, навіть якщо це може означати забрати своє життя».

  Читайте також: КАН'Є УЕСТ ПОРІВНИВ СЕБЕ З «СУМКОЮ HERMÈS»

  Дизайнер Олександр Маккуїн скоїв самогубство у 2010 році. За 40 років свого життя він встиг стати справжньою легендою модної індустрії, а його смерть у професійній спільноті сприйняли як неймовірну трагедію. Фільм, про який написав Вест, вийшов у США ще у червні 2018 року.

  У мене були такі думки, і я розповім вам про те, що я зробив, щоб залишитись у цьому місці»,— відверто розповів репер.

  Як не вбити себе: частина перша. Уникайте людей поруч із вами, які змушують вас хотіти вбити себе»,— поділився порадою Вест.

  Потім артист почав писати висловлювання про кохання: «любов щедра, любов заразлива, гордість — один із найсмертельніших гріхів».

  Читайте також: У КАНЬЄ УЕСТА ВІДБУВСЯ НЕРВНИЙ ЗРИВ ІЗ-ЗА ЛІПОСАКЦІЇ

  Музикант не вперше порушує тему самогубства. На початку червня він вийшов новий альбом під назвою YE. Тексти семи пісень із цієї платівки переповнюють актуальні проблеми, як зовнішнього, так і внутрішнього життя артиста. Він відверто говорить про суїцидальні думки, політику та скандали навколо Дональда Трампа та проблеми шлюбу з Кім Кардаш'ян.

  Статті на тему