UA
RU

Каньє Вест знову відписався від Кім Кардаш'ян - через нового хлопця екс-дружини 

Редагувати переклад
Репер незадоволений ймовірним рішенням колишньої дружини, незважаючи на те, що він сам уже встиг знайти собі нову пасію. 

Каньє Вест знову відписався від Кім Кардаш'ян - через нового хлопця екс-дружини - Фото 1

Каньє Вест знову дистанціюється від колишньої дружини, відмовившись від зірки реаліті-шоу вдруге за два місяці. 

Остання "вихідка" репера в соціальних мережах відбулася після того, як Кім Кардашьян була помічена в компанії коміка Піта Девідсона. Парочка разом гуляла у Каліфорнії, а до того близько спілкувалася під час зйомок шоу «Суботній вечір у прямому ефірі». 

44-річний Вест ніяк не може домовитися сам із собою щодо того, як йому варто спілкуватися з Кім Кардаш'ян. Так, у вересні перед релізом альбому "Donda" музикант почистив список тих, на кого він підписаний, вилучивши з нього і саму Кім. Тільки недавно він вирішив знову стежити за життям свого колишнього коханого. 

У той час він стежив лише за тими акаунтами, які замість звичних фото використовували чорні аватари, такі як сам. Кардашян тоді піддалася тренду, а тому Вест знову швидко додався до жінки. Нещодавно зірка реаліті-шоу знову замінила чорне тло на звичне селфі. 

Каньє Вест знову відписався від Кім Кардаш'ян - через нового хлопця екс-дружини - Фото 2

NEW YORK, NEW YORK - November 03: Kim Kardashian arrives at Zero Bond on November 03, 2021 in New York City. (Photo by Gotham/GC Images)

Читай також: Устигнуть все за 10:XNUMX: Секрет успішного дня сучасної жінки

Незважаючи на те, що засновниця імперії KKW Beauty нещодавно сходила на кілька побачень із 27-річним коміком Пітом Девідсоном, що й стало причиною появи численних пліток про їхній роман, Вест не втрачає надій. Так, музикант все ще вірить, що він і мати його чотирьох дітей зможуть налагодити стосунки, та опрацювати всі нерозуміння. 

Зовсім недавно під час подкасту “Drink Champs” Уест назвав Кім своєю дружиною, зазначивши, що їхні діти хочуть, щоби мама з татом були разом. Сам Каньє також бажає здійснення подібної ілюзії.  

Каньє Вест знову відписався від Кім Кардаш'ян - через нового хлопця екс-дружини - Фото 3

Новина про те, що Кім і Каньє розлучаються, з'явилася в січні 2021 року, а через місяць Кардаш'ян справді подала на розлучення.  

Що ж до Кім та її нового любовного інтересу, то потенційна пара здається дуже чуттєвою. Саме так відзначив інсайдер, додавши, щоправда, що ні про який публічний прояв емоцій, поки що не йдеться. 

Статті на тему