UA
RU

Каньє Вест все ще має намір добиватися Кім Кардаш'ян незважаючи на стосунки з Джулією Фокс

Редагувати переклад

 Втім, поведінка Йе, яку він демонструє останнім часом, більше схожа на переслідування. 

Каньє Вест все ще намагається налагодити стосунки з колишньою дружиною Кім Кардаш'ян, навмисно з'являючись у тих самих місцях, куди планує попрямувати і сама жінка. Такій поведінки Йе не може завадити навіть наявність новой дівчини - актриси Джулії Фокс. 

Каньє Вест все ще має намір добиватися Кім Кардаш'ян незважаючи на стосунки з Джулією Фокс-Фото 1

Так, наприклад, на Новий рік Каньє полетів у Майамі, думаючи, що саме там буде Кім разом зі своїм новим хлопцем — Пітом Девідсоном. Комік повинен був стати ведучим святкової ночі разом з Майлі Сайрус, і репер вирішив, що Кім обов'язково піде за ним, коли вона залишилася вдома з дітьми в Каліфорнії. 

Джерела кажуть, що у січні Кім та Піт планували провести відпустку разом у Домініканській Республіці, але згодом парі довелося поміняти місце призначення на Багами, бо до них дійшли чутки, що там планує з'явитися і Каньє. Звичайно, новина про те, що Вест купив будинок по сусідству з Кім, теж анітрохи не порадувала телезірку.  

Читай також: У церемонії "Оскар" 2022 буде ведучий - можливі кандидатури  

Наприкінці грудня після того, як Кардашьян подала останні документи на розлучення, повернувши собі дівоче прізвище, Каньє вирішив оселитися поруч із нею. Чоловік так сильно хотів саме цей будинок із п'ятьма спальнями та чотирма ванними кімнатами, що навіть переплатив півмільйона доларів. Джерела, наближені до музиканта, стверджують, що Вест так вчинив лише тому, що хоче більше часу проводити і з дітьми, і з колишньою дружиною. Ріелтори описували будинок як напівзруйнований, тому Каньє доведеться повністю редекорувати приміщення. 

Каньє Вест все ще має намір добиватися Кім Кардаш'ян незважаючи на стосунки з Джулією Фокс-Фото 2

Журнал "Інтерв'ю"

«Кім планувала поїхати до Майамі з Пітом на Новий рік, але Каньє раптом вирішив влаштувати там незапланований концерт. Там він зустрів свою нову дівчину - Джулію Фокс, і з того часу він постійно з нею, діючи напоказ”, - прокоментував ситуацію інсайдер.  

Тим часом Йе зайнятий тим, що рекламує свої стосунки з акторкою Джулією Фокс у Нью-Йорку. Так, 31-річна жінка з'явилася у креативному акаунті Donda у неділю. Крім того, про їх з Каньї роман актриса розповіла в есе Журнал "Інтерв'ю", доповнивши його сексуальні фотографії.  

Каньє Вест все ще має намір добиватися Кім Кардаш'ян незважаючи на стосунки з Джулією Фокс-Фото 3

Журнал "Інтерв'ю"

Очевидно, що Вест може опуститися навіть до того, щоб використати дівчину в спробі помститися колишній, адже ні в кого не залишається сумнівів, що побачення з Фокс — лише добре відрепетована вистава. 

«Це відчайдушна спроба привернути увагу. Він публічно бореться за те, щоб повернути свою сім'ю, а потім зустрічається із цими різними дівчатами. Дуже дивно”, - прокоментувало джерело. 

Інший інсайдер зазначив, що останнім часом Каньє постійно злиться, і він навіть знову попросив Кім не зв'язуватися з ним особисто, а залишати повідомлення у його секретаря. 

 

Статті на тему