UA
RU

Каньє Вест випустив альбом Jesus Is King

Редагувати переклад
Через трохи більше року після виходу ye, Уест нарешті виконав свою обіцянку і представив світові дев'ятий студійний альбом під назвою Jesus Is King.

Каньє Вест випустив альбом Jesus Is King-Фото 1

Фанати та хейтери співака вже втратили надію: музикант затягнув вихід альбому на місяць та постійно переносив дату релізу. У четвер, 24 жовтня, у своєму Twitter Канье нарешті оприлюднив час виходу альбому та офіційний трек-лист. Проект із 11 піснями відзначає початок нової ери для Уеста, де він насамперед християнин, який пройшов тривалу духовну подорож.

Каньє Вест випустив альбом Jesus Is King-Фото 2

У відвертому інтерв'ю Каньє для Зейна Лоу 21-разовий переможець Греммі розповів про творчий процес:

Тепер, коли я служу Христу, моє завдання поширити євангелію, щоб люди знали, що Ісус зробив для мене. Я говорив про багато речей. Був час, коли я розповідав вам, що мода зробила для мене, я розповідав, що зробив Hennessy для мене, але тепер я повідомляю вам, що Ісус зробив для мене, і в цій розповіді я більше не раб, я тепер син, син Бога . Я вільний.

Читайте також: КАНЬЄ УЕСТ ПОЖЕРТВУВАВ МІЛЬЙОН ДОЛАРІВ НА БЛАГОДІЙНІСТЬ ВІД ОСОБИ КІМ КАРДАШ'ЯН

Каньє Вест випустив альбом Jesus Is King-Фото 3

42-річний Вест зайшов так далеко, що попросив тих, хто працює над альбомом, утримуватись від дошлюбного сексу на останніх етапах виробництва.

Я подумав, що якщо ми всі зможемо зосередитись та постити… сім'ї, які моляться разом, залишаються разом,

- пояснив він.

Читайте також: КАН'Є УЕСТ І KID CUDI ВИПУСТЯТЬ ДРУГИЙ СПІЛЬНИЙ АЛЬБОМ

Але Каньє не був би Каньє, якби не випустив мерч до Jesus Is King. Товари стартують від 50 до 140 доларів (близько 1200-3500 гривень), але суми, виручені з їхнього продажу, підуть на пожертвування його держпел-проекту Sunday Service.

На підтримку альбому вийде документальний фільм під назвою Jesus Is King: A Kanye West Experience.

Я служитиму Богу. Я не люблю страждати. Ніхто не любить біль, але... у добрі часи і в періоди страждань я хвалю Бога, тому що я відчуваю благословення і виношу уроки. Я вдячний за все, через що пройшов. […] Музика – це моя робота, тому я випускаю альбом. Служити Богу – моя робота, тому я тут, 

- сказав він Лоу.

Jesus Is King можна послухати прямо тут.

Статті на тему